Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Lucie Matušová setřela Ondřeje Sokola: Její reakce na útok ve Slavíku bere dech

Bohuš Matuš a Lucie Matušová na premiéře filmu Karel.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
ODPOVĚĎ

Tak dlouho Ondřej Sokol (50) jinému jámu kopal, až do ní sám spadl. Spolumoderátor pátečního vyhlášení ankety Český slavík 21 se trefoval do věkového rozdílu mezi Bohušem Matušem (48) a jeho novomanželkou Lucií (18), ta mu to ale vrátila i s úroky. Co řekla eXtra.cz?

Ondřej Sokol popichoval

Spíkr Ondřej Sokol si na paškál vzal víc lidí, mezi nimi i ženu zpěváka Bohuše Matuše, když prohlásil, že jeho manželka Lucka s ním na vyhlášení není, protože už je po Večerníčku.

I když pak po smíchu v sále napravoval situaci s tím, že šlo o reakci na její mateřské povinnosti, stejně bylo jasné, že se prostě jako mnoho dalších trefoval do vděčného tématu věkového rozdílu mezi Lucií Matušovou a jejím mužem.

Jenže Lucie si nenechala nic líbit.

Lucie Matušová: A co tvá sedmnáctka?

„Chodí mi strašně moc zpráv, abych se vyjádřila k tomu, co o mně řekl Ondrej Sokol. Řeknu vám jen to, že mě páteční Večerníček moc bavil. A co vaši přítelkyni, Ondro?“ ptala se na oplátku rýpavě na svém Facebooku mladá maminka.

Narážela tak na fakt, že média pravidelně umělce spojovala s jakousi sedmnáctiletou přítelkyní. Není divu, že v diskuzích převažovalo, že kdo má sám máslo na hlavě, ten by se asi měl strefovat do nějakého úplně jiného tématu.

Chodí mi strašně moc zpráv, abych se vyjádřila k tomu, co o mně řekl Ondrej Sokol. Řeknu vám jen to, že mě páteční Večerníček moc bavil. 🥰 A co vaši přítelkyni, Ondro? 😍

Zveřejnil(a) Lucie Matušová dne Pondělí 22. listopadu 2021

Pošpiněná památka Karla Gotta?

Mě to opravdu vůbec neurazilo. Nebyl důvod. Jen jsem se pak zasmála, když jsem viděla články, s kým má randit Ondřej Sokol. Ale celkově mi některé ty vtipy připadaly příliš ostré, nehodné památky Karla Gotta, na kterého se tam vzpomínalo,“ řekla pak Lucie přímo eXtra.cz.

Bohuš Matuš ukázal nadhled

Výborně zareagoval už v sobotu i její manžel Bohuš Matuš.

„Jsem megastar, s tím musím počítat,“ řekl s velkou nadsázkou na začátku. „Mně to fakt nevadí. Sranda musí být. A když to lidi pobaví, proč ne. Ondřej Sokol je výborný moderátor i herec,“ uvedl pro eXtra.cz Bohuš Matuš.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy