Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Lucie Matušová pro eXtra.cz o rozdělení účtů i hatech. Už bylo načase?

Lucie a Bohuš Matuš jsou velmi zamilovaní.
Zdroj: Se souhlasem B. Matuše
+ Další 3 fotografie
rozhovor

Zpěvák Bohuš Matuš (47) a jeho manželka Lucie Matušová (18) narozením dcery i manželstvím lidem dokázali, že jejich láska není pouhé zakoukání, ale zcela skutečná. Přesto si Lucie i Bohuš museli projít náročným obdobím, kdy jim lidé posílali nechutné a sprosté zprávy, zejména kvůli značnému věkovému rozdílu. Jak se s tímto nátlakem dokáže vypořádat? A co nejhoršího jí kdy přišlo, prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz.

Lucie Matušová poznala svého dnes již manžela a tatínka jejich dcery Natálky, zpěváka Bohuše Matuše, již v patnácti letech. Známost přerostla v lásku a Lucie musela jít s pravdou ven. Svému milému totiž ze strachu ze začátku zalhala o svém skutečném věku. "Pak se zeptal na věk. A já řekla, že mi bude 19, bála jsem se, že by se se mnou jinak nebavil. Párkrát jsme se sešli, a když se dozvěděl, že jsem mu lhala, nemluvil se mnou. Bála jsem se, že je po všem," uvedla nedávno pro eXtra.cz.

Jiskra byla ale tak silná, že i tahle lež pro ně nakonec nebyla překážkou. Přesto se museli vypořádat s vlnou nenávistných komentářů, kterých nyní po veselce a miminku ubylo, přesto se stále objevují.

"Naučila jsem se to ignorovat a diskuze jsem úplně přestala číst. Pro mě jsou rýpalové nešťastní lidé, kterým to dělá dobře. Jednou jsem se podívala na profil jedné paní, která napsala dost škaredý komentář a navážela se i do mojí dcery. Jako maminku mě to vytočilo a nechápala jsem, jak někdo může něco takového napsat o miminku, které nikdy nikomu neublížilo. Dozvěděla jsem se, že o své děťátko přišla... Ještě že jsem to nechala být, bylo mi jí moc líto," popsala Lucie i ty nejcitlivější komentáře. Ty nejhorší zprávy jim ale chodí zejména od anonymů. A z těch si Lucie těžkou hlavu nedělá.

Rozdělené profily: Nemám tam strach se více rozpovídat

Nějakou dobu měli Bohuš s Lucií společný instagramový účet, který ovšem přesunuli na druhou kolej a každý si založil svůj vlastní a pod svým jménem: @lucie_matusova. Co je k tomu vedlo?

"Na společný profil nám denně chodí desítky i stovky zpráv. Někdy psali Bohušovi, někdy mně. Tak jsme se rozhodli, že si vytvoříme i osobní účty, abychom mohli odpovídat více lidem. Já mám soukromý účet, kde mám větší přehled, kdo co sleduje. Mám tam hlavně maminky a to se mi líbí. Nemám strach se tam více rozpovídat a sdílet více příspěvků. O prázdninách ho chci zaplnit zážitky, máme teď hodně plánů."


Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy