Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Lucie Matušová po plastice břicha čelí nadávkám: Jsem šťastná, že si dojdu na toaletu

Lucie Matušová po plastice břicha čelí nadávkám: Jsem šťastná, že si dojdu na toaletu
Zdroj: Se souhlasem L. Matušové / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
zpověď

Manželka zpěváka Bohuše Matuše (47) Lucie Matušová (18) podstoupila operační zákrok, díky kterému bude moci mimo jiné mít i další miminko. Pár dní tak musela pobýt v nemocnici a o dceru Natálku se staral její tatínek Bohuš. V době, kdy byla připoutaná na nemocniční lůžko a byla ráda, že se vůbec zvedne, si ale vyslechla několik nadávek, že je nezodpovědná matka, protože nemá dítě u sebe. Jak na tyhle řečí reaguje sama Lucie? Promluvila pro eXtra.cz.

"Nejde o nic moc vážného, zkrátka mi musí opravit břicho, protože mám velký rozestup břišních svalů a do toho velkou pupeční kýlu, která mě zlobí," svěřila se pro eXtra.cz ještě před operací manželka Bohuše Matuše Lucie.

Nyní má již po zákroku a kromě podpory svých fanoušků musí snášet i nepříjemné komentáře a nadávky věčných rýpalů, že je prý nezodpovědná matka. To Lucii ovšem již nedalo, a tak i v době, kdy by měla nejvíce odpočívat, se musela vyjádřit.

Kompletní plastika břicha: Natálku bych neměla vůbec zvedat

"Přišlo mi několik zpráv, dokonce i nadávek, že jsem nezodpovědná matka, protože jsem u sebe v nemocnici neměla dítě. Abych řekla pravdu, jsem momentálně šťastná, že si dojdu sama na záchod. Jsem po operaci pupeční i tříselné kýly, 6 cm diastázy, a dokonce mi udělali i kompletní plastiku břicha, abych mohla mít ještě miminko," uvedla Lucie na svých sociálních sítích @lucie_matusova, kde také prozradila, že by neměla Natálku nějakou dobu vůbec zvedat a je velmi ráda, že jsou pro ni manžel s maminkou velkou podporou.

"Řekli mi, že nemám minimálně měsíc Natálku zvedat, protože bych si mohla hodně ublížit. Chápu, že někdo nemá tu možnost, aby mu někdo s miminkem pomohl, je mi to samozřejmě moc líto, nevím, co bych v takové situaci dělala, ale mám manžela a maminku, kteří mi s Natálkou pomáhají, a jsem za to vděčná," prozradila Lucie, která se Natálce věnuje, jak nejlépe umí.

"To, že ji nemohu zvedat, neznamená, že se jí nevěnuji. Pořád si hrajeme na dece, čtu jí pohádky, starám se, jak jen můžu. Jen ji nenosím. Děkuji všem, kteří to pochopili," dodala.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy