Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Lucie Matušová bouchla do stolu: Změnila plány na výrobní linku dětí Bohuše

Lucinka a Bohuš Matuš
Zdroj: Se souhlasem Bohuše Matuše
+ Další 4 fotografie
ROZHODNUTÍ

I když ještě nedávno se miminek chtivá manželka Bohuše Matuše (48) Lucie (18) dušovala, že děti má tak ráda, že jich bude mít s manželem klidně pět a že by rodit mohla klidně hned podruhé, dnes už to neplatí. Jak ale přiznala eXtra.cz, s docela vážnými poporodními problémy to vůbec nesouvisí. „Ty mě neodradily,“ říká.

Lucie Matušová: Další dítě až za pět let

Ještě nedávno platilo, že Lucie miluje děti natolik, že by je zpěváku Bohuši Matušovi nejraději rodila jako na běžícím pásu. To se ale změnilo.

Trochu jsem si to rozmyslela. A nesouvisí to s tím, že to teď bylo nějak náročnější. Chci si teď užít Natálku. Kamarádka má mezi dětmi rozdíl dva roky a starší holčička zlobila. Vyžaduje pozornost všude, kde může. Ta maminka to má těžké. Takže si říkám, že s dalším dítětem počkám do čtyř, pěti let Natálky,“ plánuje Lucie Matušová.

Proč si udělala miminko

„My jsme od sebe s bráchou o devět let, to už nebylo nic moc. Jak jsem neměla mladšího sourozence, vždycky jsem je všem záviděla. A protože mi ho rodiče nechtěli udělat, udělala jsem si ho sama,“ prohlašuje s nadsázkou manželka zpěváka s výborným hlasem.

Kýla a plastika

O Lucii se v nedávné době psalo, že má další zdravotní problémy. Informoval o tom například web tn.nova.cz. Ona to ale vyvrací.

„Mně nic nebylo. Jediné, co jsem měla, bylo to, že jsem šla na kontrolu s břichem. Měla jsem pupeční kýlu a jak byla velká, udělala se mi asi sedmicentimetrová diastáza (rozestup bříšních svalů – pozn. red). To mi dávali dohromady, pak mi k tomu udělali abdominoplastiku, abych to měla všechno naráz. Hned ale teď z poslední kontroly někde v médiích udělali intimní problémy. To mě naštvalo, protože to byl nesmysl,“ dodala Lucie Matušová, která si užívá mateřství a také toho, že Natálka je hodné miminko a nechá ji v noci spát.

Související články

Další články