Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Lucie Levá promluvila o své rakovině: Anička Slováčková jí poslala dojemný vzkaz

Lucie Levá bojuje s rakovinou statečně.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Se souhlasem L. Levé, Herminapress
+ Dalších 6 fotografií
Radostný den

Fotografka Lucie Levá prožívá chvíle nepředstavitelné radosti. Onkolog jí sdělil, že má všechny testy negativní a je z ní opět zdravá holka. „Aktuálně to vypadá, že léčba byla úspěšná. Děkuju, že jste tu byli se mnou a podporovali mě v tomto těžkém období,“ napsala na sociální sítě.

S rakovinou bojuje nejen úspěšná hudebnice Anička Slováčková, ale také fotografka Lucie Levá. Obě se snaží navzájem podporovat, a jinak tomu nebylo ani nyní, když Levá na svých sociálních sítích sdílela update ohledně zdravotního stavu.

Rozhovor s Aničkou Slováčkovou:


Rakovinu měla Lucie rovnou třikrát, poprvé jí byla diagnostikována v šestadvaceti letech. Nyní to ale vypadá, že léčba doopravdy zabrala. „Děkuju, že jste tu byli se mnou a podporovali mě v tomto těžkém období. Já se to snad bojím i napsat, abych to nezakřikla, ale aktuálně to vypadá, že léčba byla úspěšná, čistá a zdravá. Samozřejmě mám stále strach, však víte, ale každopádně mám teď 3 měsíce klid, svobodu, nemusím nic řešit! A věřte, že si je sakra užiju,“ napsala Lucie.

Porazila rakovinu

Ve videu následně všem svým sledujícím ještě jednou poděkovala a přiblížila detaily. „Právě jdu od onkologa a skončila mi léčba. Mám negativní CT, takže oficiálně jsem zase normální a zdravá. Pro mě je nemoc stres a utrpení. Doufám, že lidem tahle hnusná nemoc, kterou jsem prožívala, přinese třeba i něco pozitivního. I kdyby jen to, že si budete více vážit života,“ dodala viditelně šťastná Lucie.

Pod příspěvkem se objevilo množství radostných zpráv, z nichž jedna byla také od Aničky Slováčkové. „Tak to jsem mega šťastná!!!“ napsala.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy