Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Lucie Křížková před nástupem manžela do vězení: Pochlubila se pořádným pekáčem buchet

Lucie Křížková s manželem Davidem Křížkem.
Zdroj: Se souhlasem Lucie Křížkové, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Nečekané břišáky

Vždy usměvavá moderátorka populárního pořadu na ČT1 Sama doma Lucie Křížková (36) nyní moc důvodů k radosti nemá. Její manžel David Křížek (48) totiž míří do vězení za finanční machinace, a proto se s ním snaží trávit co nejvíce času. Na sociálních sítích Lucie navíc předvedla své dokonale vyrýsované břišáky, z nichž mnoha lidem určitě spadne brada.


Krásná moderátorka a bývalá misska Lucie Křížková se v současnosti snaží být svému muži maximální oporou. Sportovec David Křížek totiž zanedlouho může čekat nástup do výkonu trestu. Zapletl se do finančních machinací, i když tvrdil, že to bylo kvůli jeho naivitě. Verdikt byl ale drsný, David si vysloužil 3,5 roku za podíl na tunelování Metropolitního družstva.

Opravdový pekáč buchet

Několik posledních společných dní se tak pár snaží prožít své dny naplno. A to i přesto, že jachtař nedávno absolvoval první dávku očkování proti koronaviru. Ta ho natolik zmohla, že celý víkend prospal. Jeho manželka proto téměř celý horký víkend strávila s dětmi v bazénku na zahradě. Nezapomněla přidat fotografii, na níž je vidět, že má krásně vysportovanou postavu a pekáč buchet. „Ahoj léto. Takhle tě zvládneme. Ale zahrada mi hyne. Dešťovka došla. Trochu deště, prosím,“ napsala k příspěvku.

V komentářích se vyrojilo plno pochvalných vět. Většina lidí se jí ptala, co dělá, že má takové břišáky. „Makám, se stravou je to slabší,” napsala dvojnásobná maminka syna Davídka (9) a dcerky Loly (4). „Zatím mi to hřešení prochází,” doplnila.


Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy