Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Miss Lucie Kovandová bude maminkou: Chlapečka čeká s hokejistou Petrem Holíkem

Miss Lucie Kovandová bude maminkou: Chlapečka čeká s hokejistou Petrem Holíkem
Zdroj: Instagram/Lucie Kovandová
+ Dalších 5 fotografií
těhotenství
Modelka Lucie Kovandová (26) na svých sociálních sítích prozradila, že se brzy stane maminkou. Tatínkem se stane její snoubenec hokejista Petr Holík (28). Podle fotografie je zřejmé, že v bříšku nosí malého hokejistu. Krásná Lucie tak už dávno zapomněla na noc strávenou s Jaromírem Jágrem (48).

"To nejhezčí co teď prožíváme! Jsem tak vděčná a šťastná! Budeme rodina, miluji vás z celého srdce," pochlubila se modelka a Česká Miss Wolrd 2013 Lucie Kovandová (26) svým vytouženým těhotenstvím. Na ní je se svým přítelem útočníkem brněnské komety Petrem Holíkem, který jí objímá a drží za bříško. Na snímku mohli modelčiny sledující spatřit ultrazvuk, malé pletené brusle a dětské bodýčko, na němž stojí: "Budu hokejista jako tatínek." Rodiče tak nejspíš napovídají, že očekávají chlapečka.

Na modelce už dříve fanoušci podezřívali z možného těhotenství, kvůli fotografii ze svatby svých kamarádů. Na ní se pokoušela rostoucí bříško zakrýt květinou. Po zveřejnění radostné noviny se spustila vlna gratulací. Mezi komentáři pod fotografií se objevil i jeden od modelky Dominiky Mesarošové (34). "Gratuluji Vám! Já to tušila, jak jsme spolu nedávno telefonovaly. Těším se, jak se naši mini kluci sejdou na Kometě na ledě," napsala k fotografii.

Lucie Kovandová byla dříve spatřena po boku Jaromíra Jágra (48). Ta s talentovaným hokejistou strávila noc v jeho bytě. V tu chvíli začala řada lidí spekulovat o tom, zda se mezi nimi během přespání něco stalo. Od té doby ale budoucí maminka ušla kus cesty a nyní se kromě miminka těší i na plánovanou svatbu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy