Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Lucie Gelemová promluvila o rozchodu s Felixem: Na Dádě nenechala nit suchou

Na charitativní akci rozdávali Lucie s Felixem spokojené úsměvy.
Zdroj: Showpix
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
rozchod

Po sedmi letech je oficiálně konec, muzikant Felix Slováček (77) a o 40 let mladší malířka Lucie Gelemová (37) se oficiálně rozešli. Pro redakci eXtra.cz se Lucie svěřila, že to bylo její rozhodnutí. Už měla dost trávení času v toxickém prostředí, které vytvářela Dáda Patrasová (65). Údajně šířila o Lucii lži a pomluvy pro své zviditelnění. Gelemová také potvrdila, že se Felix ke své manželce nevrací.

Malířka Lucie Gelemová a muzikant Felix Slováček jsou oficiálně po sedmi letech vztahu od sebe. Gelemová pro redakci eXtra.cz poskytla oficiální vyjádření, ve kterém zmiňuje důvod jejich rozchodu.

Měli jsme dohodu

Ačkoliv jsme měli s Felixem společnou dohodu, že příští neděli, v den jeho krásných narozenin, společně zveřejníme jistou informaci, nešťastně se tomu stalo jinak. Věc tedy zůstává na mně a musím ji rozepsat, chtě nechtě poněkud obšírněji.

Gelemová promluvila i o Felixově manželce Dádě Patrasové, která jí, dle jejích slov, dělala ze života často peklo. Pomluv, intrik a mnoho zlého stran jeho současné manželky, která sebe a i mne dlouhé roky šířením lží v bulváru zviditelňuje, jsem si v tomto vztahu užila až dost,prozradila Lucie, které měla Dáda velmi zasahovat do soukromého života.

Výhružné a vulgární zprávy

Dáda Patrasová mi navíc mimo jiné od roku 2015 zasahuje i do soukromí, a to zasíláním výhružných a vulgárních sms zpráv, které často evidentně nepíše za střízliva, tyto zprávy mohu pochopitelně doložit. Život je příliš krátký a já už jej nechci dál trávit v takto toxickém prostředí. Toužím po rodině, životě v rodných Jižních Čechách na venkově a s Felixem po 7 letech společného života ve společné domácnosti zůstáváme přátelé. Bylo to mé rozhodnutí, které vyplynulo z Felixova přístupu.

Felix se k Dádě nevrací!

Dle spekulací se měl chtít Felix Slováček vrátit k Dádě, to ale Lucie popřela. Já a jeho nejbližší zároveň víme, že Felix návrat ke své současné, druhé manželce, rozhodně nechystá, protože Dáda Patrasová se stále odmítá léčit. Felix má v plánu přestěhovat se do domu ke svému synovi, což není v rozporu s tím, že se nadále musí sám starat o dům na Vinohradech, který mu z poloviny patří, má k němu vztah, má tam archiv a podobně.

Manželství Dády a Felixe nefungovalo

Ač vztahu Lucie s Felixem mnoho lidí nevěřilo a brali jej pouze jako milostný úlet, opak byl pravdou. Lucie Gelemová si je navíc vědoma, že jí budou někteří neustále otloukat o hlavu, že rozbila rodinu, přestože již nefunkční byla. "Vstoupila jsem do nefunkčního manželství, byť bylo manželi z různých důvodů na veřejnosti prezentováno jinak. Předpokládám, že mi přesto bude opět intenzivně "otloukáno o hlavu", že jsem údajně rozbila rodinu. Dlouhou dobu jsem naivně věřila ve změnu a pravdu. Nestalo se tak a já volím jinou cestu, kdy Felix přezevše zůstává navždy součástí mého života, nyní však ve vztahu přátelském,dodala.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy