Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Lucie Borhyová upřímně: Promluvila o svém mladém milenci a třetím dítěti

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 9 fotografií
miminko?
Moderátorka televize Nova Lucie Borhyová (41) si chrání své soukromí a nerada ventiluje ven, co se právě v jejím osobním životě děje. Maminka dvou dětí už dlouho nenápadně randí s Michalem Smečkou (30) a nyní prozradila, jak to vidí do budoucna s dalšími potomky.

Lucie Borhyová (41) letos slaví kulaté výročí moderování Televizních novin. Je tomu už 20 let, co jsme usměvavou blondýnku mohli poprvé spatřit na televizních obrazovkách. Všichni ji znají jako půvabnou tvář Novy. Málokdo už ale ví, jak je to s jejím osobním životem. Lucie si totiž od jisté doby dost dobře chrání svoje soukromí. Co se týká vztahů, vše si nechává pro sebe.

Moderátorka televize Nova přivedla na svět dvě krásné děti. Každé má však s jiným tatínkem. Desetiletého syna Lucase má s řeckým podnikatelem Nikem Papadakisem a pětiletou dcerku Lindu se sportovním moderátorem Michalem Hrdličkou. Ani s jedním tatínkem to Lucii nevyšlo, ale udržuje s nimi dobré vztahy. Jakkoli rozchod s Michalem nebyl zrovna jednoduchý a moderátorka se právě tehdy zařekla, že už své soukromí nechce vidět v médiích.

V životě blonďaté krásky je však už delší dobu jiný muž. Lucie randí s Michalem Smečkou, který se společně s ní stará o nadační fond LuckyBe. Podle všeho jsou spolu šťastní a vypadá to, že Lucie by se ani nebránila dalšímu dítěti. "Nechávám tuhle otázku otevřenou. Uvidíme, co mi osud nadělí," prozradila moderátorka v rozhovoru pro magazín Story. I přesto se Lucie snaží mlžit ohledně toho, jak moc je jejich vztah vážný. "I v předchozích vztazích jsem se snažila nechávat si tyhle věci pro sebe, ale protože jsem známá osobnost, tak se to vždycky nějak provalilo. Nechci spojovat soukromí s prací. Nic netajím, ani k tomu nemám důvod, ale na druhé straně to nechci křičet do světa. Je pravda, že nás zrovna nedávno nafotili paparazziové, přesto o tom nechci mluvit. Chci si uchovat alespoň malou část pro sebe," rozpovídala se Borhyová o tom, jak se věci mají.

Související články

Další články