Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Lucie Borhyová ukázala vnady a posílá pusu: S Reyem Korantengem slaví 23. výročí

Lucie Borhyová a Rey Koranteng jsou už 23 let parťáci.
Zdroj: se souhlasem Lucie Borhyová / se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
proměna

Moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová (44) si užívá zasloužený relax u moře a své fanoušky zásobuje přes Instagram jedním snímkem za druhým. Tentokrát jim v bikinách poslala pořádnou pusu a zároveň podotkla, že právě slaví po boku Reye Korantenga (48) už 23. výročí od chvíle, kdy se spolu objevili na obrazovkách TV Nova.

Lucie Borhyová je ikonou českého zpravodajství, krásnou moderátorku si lidé oblíbili nejen jako diváci Televizních novin, ale mnozí také jako fanoušci jejího osobního života.

Aktuálně tráví čas u moře a opět své obdivovatele nezklamala. Poslala jim totiž pusu přímo z pláže a zároveň je neochudila o pohled na svou skvostnou postavu v plavkách. "Posílám vám přímo teď z pláže jeden západ slunce a jednu pusu," uvedla ke krátkému videu.

Lucie a Rey slaví 23. výročí na TV Nova

Čas letí jako bláznivý, což je znát i na poslední kolekci snímků, které Lucie Borhyová přidala na své sociální sítě. Příspěvek tentokrát věnovala své kariéře, kde jí dělá už 23 let tu nejlepší společnost moderátor Rey Koranteng.

"Jako by to bylo včera. 5.8. 1999 jsme vysílali naše první Televizní noviny. Moc děkuji TV Nova za tak úžasnou příležitost a za krásných 23 let. V galerii je pár fotek, jak s námi běžel čas," informovala oblíbená moderátorka své fanoušky. Ač některé snímky dělí tolik let, mnozí fanoušci se shodují, že se čas na vizáži moderátorského páru téměř nepodepsal.

Zastavili čas

"Čas se u obou zastavil v roce 1999. Jste pořád stejní," napsala jedna z uživatelek na sociální sítě. "Jste nejlepší moderátorská dvojice. Vypadáte pořád stejně, to je neskutečné." V galerii se podívejte nejen na krásnou moderátorku v plavkách, ale také na to, jakou proměnou Lucie s Reyem jako parťáci na TV Nova prošli.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy