Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Lucie Borhyová ukázala svou maminku! Hned je jasné, kde vzala krásu…

Lucie se svou maminkou…
+ Dalších 38 fotografií
Jedna z nejpůvabnějších tuzemských moderátorek Lucie Borhyová (40) nedá na svou maminku Alenu (61) dopustit. Z jejích slov vyplynulo, že je to prý jediný člověk, kterému může stoprocentně věřit a se vším se jí svěřit. Má v ní i stoprocentní oporu... A mnozí lidé si prý o nich dokonce myslí, když se postaví vedle sebe, že jsou biologické sestry.

Jestli existuje skutečná láska mezi matkou a dcerou a naopak, Lucie Borhyová ji prožívá. Svou maminku Alenu má velmi ráda a netají se tím, když o ní mluví. „Pro mě je to nejlepší člověk na světě! Je mi nejlepší kamarádkou a dětem fantastickou babičkou ve všech ohledech, nedám na ni dopustit,“ prozradila Lucie v rozhovoru pro magazín Rodina a její slova se poté ubírala k tomu, že mnoho lidí si dokonce myslí, když je vidí spolu, že jde o sestry.

„Když nás lidé vidí vedle sebe, málokdo by řekl, že jsme máma s dcerou – a nejen proto, že jsme barevně úplné protiklady. Maminka vypadá skvěle, takže si leckdo spíš pomyslí, že je to moje starší sestra nebo kamarádka. A pak je překvapený, že je to moje maminka,“ pokračovala Lucie Borhyová.

Důvěra mezi nimi je bezmezná a poté, co Lucka snímek své maminky umístila na svůj profil na Facebooku, nemůže být pochyb o tom, že krásu rozhodně po své mamince podědila…

Mohlo by vás zajímat

Další články