Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Lucie Borhyová ukázala svou maminku! Hned je jasné, kde vzala krásu…

Lucie se svou maminkou…
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 37 fotografií
Jedna z nejpůvabnějších tuzemských moderátorek Lucie Borhyová (40) nedá na svou maminku Alenu (61) dopustit. Z jejích slov vyplynulo, že je to prý jediný člověk, kterému může stoprocentně věřit a se vším se jí svěřit. Má v ní i stoprocentní oporu... A mnozí lidé si prý o nich dokonce myslí, když se postaví vedle sebe, že jsou biologické sestry.

Jestli existuje skutečná láska mezi matkou a dcerou a naopak, Lucie Borhyová ji prožívá. Svou maminku Alenu má velmi ráda a netají se tím, když o ní mluví. „Pro mě je to nejlepší člověk na světě! Je mi nejlepší kamarádkou a dětem fantastickou babičkou ve všech ohledech, nedám na ni dopustit,“ prozradila Lucie v rozhovoru pro magazín Rodina a její slova se poté ubírala k tomu, že mnoho lidí si dokonce myslí, když je vidí spolu, že jde o sestry.

„Když nás lidé vidí vedle sebe, málokdo by řekl, že jsme máma s dcerou – a nejen proto, že jsme barevně úplné protiklady. Maminka vypadá skvěle, takže si leckdo spíš pomyslí, že je to moje starší sestra nebo kamarádka. A pak je překvapený, že je to moje maminka,“ pokračovala Lucie Borhyová.

Důvěra mezi nimi je bezmezná a poté, co Lucka snímek své maminky umístila na svůj profil na Facebooku, nemůže být pochyb o tom, že krásu rozhodně po své mamince podědila…

Související články

Další články