Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Lucie Borhyová ukázala svého bratra! Vypadá jako otec jejího syna

Lucie s bratrem Oskarem.
+ Dalších 64 fotografií
Bratr moderátorky Lucie Borhyové (39) Oskar (31) je pořádný sympaťák. Málokdy se stane, že se oblíbená moderátorka pochlubí se svou rodinou. A tentokrát udělala výjimku, když se vytasila se snímkem v objetí se svou krví. Oskar totiž slavil narozeniny a jeho ségra u toho nemohla chybět...

Šlo zřejmě o vydařenou party, kde šampaňské teklo proudem, krájel se narozeninový dort a Oskar dostal kupu milých dárků. Lucie se se svým sympatickým bratrem zvěčnila a snímek umístila na svůj Instagram. Je evidentní, že se oba mají moc rádi.

Nadšený golfista Oskar je nápadně podobný i bývalému partnerovi krásné Lucie Nico Papadakisovi, s nímž má syna Lucase. Možná i to je důvod, proč si hvězda zpravodajství TV Nova vybírá muže s opálenější pletí, ať už jde o řeckého podnikatele či sporťáka Michala Hrdličku, s nímž má dceru Lindu.

Lucie tak po dlouhé době ukázala veřejnosti svou rodinu a nutno uznat, že jim to společně nejen sluší, ale oba působí hodně šťastně.

Mohlo by vás zajímat

Další články