Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Lucie Borhyová ukázala svalnatá lýtka! Jsou větší, než má její kolega Koranteng

Lucie má svalnatá lýtka…
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 64 fotografií
Pravidelně cvičí a začíná to na ní být hodně vidět. Moderátorka Lucie Borhyová (38) je klenotem televizní obrazovky a za její parádní postavou stojí hodiny tvrdé práce v posilovně. Dokonce je na tom tak, že má neskutečně svalnatá lýtka, která jsou mnohem širší, než má její exotický kolega Rey Koranteng.

V minulosti se Lucka pochlubila několika parádními snímky, z nichž je patrné, jak své tělíčko trápí v posilovně. Roky tvaruje svou dokonalou postavu a svaly na ní jen hrají… Teď odhalila své krásné dlouhé nohy a zaťatý lýtkový sval si řekl o pozornost. A to nejen báječně vymodelovaným tvarem, ale především hustotou svalu. V porovnání s jejím televizním kolegou, s nímž uvádí večerní zpravodajství, to dokonce působí, že Rey má proti Lucce místo lýtek párátka. Možná jde o optický klam, možná ale o smutnou realitu.

Lucie si dlouhodobě na své postavě a vizáži zakládá a i to je důvod, proč je letitou hvězdou TV Nova. Teď mnohým kolegyním z branže, ale i svému kolegovi předvedla, že je nejen krásou, ale i svalnatou postavou strčí hravě do kapsy a mají se od ní ještě hodně co učit.

Související články

Další články