Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Lucie Borhyová tají, co dělala v Itálii. Víme, s kým tam byla

Nejznámější česká moderátorka Lucie Borhyová navštívila Apeninský poloostrov, usilovně však tají, co tam dělala nebo dělá. Dosud se nám nepodařilo zjistit, zda tam stále je, nebo není.

Na svůj Facebook pověsila několik fotek, na kterých ukazuje svým pověstným úsměvem, který jí mohou ostatní jen tiše závidět, dobré rozpoložení. Své fanoušky potěšila na svém profilu i krátkým videem, kde je vidět, že je o ni dobře postaráno. Nelze přehlédnout například limuzínu s řidičem. Stále se však neví, co česká krasavice v Itálii dělá, na sociální síti informovala, že dorazila na místo, kde bude s dalšími lidmi realizovat nový projekt.

Proč je kolem tohoto projektu tak tajemno, nám není jasné. Jednu záhadu se nám však již rozluštit podařilo. Zajímá Vás, kdo s Lucií v Italii byl nebo je?

Podle videa a fotografií z jejího facebookového profilu se nám podařilo poznat Petra Větrovského a Jitku Doubravovou z VDN Promo. Tato agentura s Lucií již v minulosti spolupracovala. Vzhledem k tomu, že se nám se známou moderátorkou nepodařilo spojit, budeme pátrat dál.

Související články

Další články