Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Lucie Borhyová svými tvary pobláznila Itálii. Vystavila na odiv svoje sexy tělo a nafotila kalendář!

Lucka je prostě kočka!
Zdroj: Oficiální zdroj
+ Dalších 11 fotografií
Moderátorka Lucie Borhyová (38) nafotila po devíti letech kalendář pro agenturu VDN Promo. A snímky vznikaly rovnou ve slunné Itálii, kde celý týden vystavovala svoje tělo fotografům.

Krásná moderátorka Lucie Borhyová po devíti letech fotila kalendář, a to pro agenturu VDN Promo. Právě zmíněná agentura měla plné ruce práce, aby se focení vůbec podařilo dokončit. Lucie totiž způsobila ve městě módy skutečný poprask.

“Kamkoliv jsme přišli, měli jsme jen pár minutek klidu, a někdy ani to ne. Jak Italové Lucii zbystřili, nenechali nás a hlavně ji na pokoji a u smyslnějších fotografií jsem měl dojem, že fotit ani nezvládneme," prozradil o obrovském zájmu italským mužů o nejznámější českou moderátorku Petr Větrovský z VDN Promo.

Lucka strávila focením v italské Terracine týden a křest kalendáře proběhne 13. 12. na Botelu Admirál. A kdo bude krásné Lucii kalendář křtít? Role kmotrů se ujmou Matěj Ruppert a Marek Vašut. Nám se podařilo získat snímek přímo z focení a uznejte sami, že v kalendáři bude na co koukat.

Související články

Další články