Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Lucie Borhyová si vánoční stres a shon nepřipouští: Takhle si s úsměvem užívá advent

Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
vánoce
Z moderátorky televizního zpravodajství Lucie Borhyové (41) vyzařuje neustále pohoda a adventní čas si sympatická blondýnka užívá také, jak jinak, než s úsměvem na tváři. Obchodní domy vzala útokem už v listopadu, a tak si už nyní může vychutnávat tu pravou vánoční atmosféru.

Lucie Borhyová (41) si užívá života plnými doušky. Nedávno ještě provokovala fotkami v plavkách od moře a nyní už si zachumlaná do péřové bundy užívá předvánoční čas. V sobotu vyrazila dvojnásobná maminka i s dětmi na rozsvícení vánočního stromečku a na svařák a 1. adventní neděli strávila na pražském Staroměstském náměstí, kde není o vánoční atmosféru nouze.

Lucii to sluší při každé příležitosti. I v kulichu a teplé bundě. Dobře totiž ví, že nejdůležitější je pohoda a minimum stresu. Proto se vydala nakupovat dárky už v listopadu. Štěstí přeje připraveným a Lucie je bezpochyby šťastná žena. Nedávno oficiálně přiznala, že se svým partnerem právníkem Michalem Smečkou už několik let žijí ve společné domácnosti a radost jí dělají i její děti Lucas a Linda.

Lucie ale také myslí na druhé, kteří potřebují pomoc. Společnost LuckyBe, která je jejím výhradním zástupcem, přichází před Vánocemi s designovými šperky, čepicemi a dalšími stylovými doplňky. Zakoupením jakéhokoliv předmětu značky LuckyBe, přispíváte na dobrou věc. O celém projektu se více dozvíte na webových stránkách společnosti LuckyBe.

Související články

Další články