Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Lucie Borhyová se předvedla jako dravá šelma: Tohle je nejvíc sexy moderátorka Česka!

Lucie je opravdu nádherná!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 61 fotografií
Lucie Borhyová patří mezi jednu z nejkrásnějších stálic televize Nova. Před pár měsíci si konečně založila Instagram, kde pravidelně dává svým fanouškům nakouknout do svého soukromí. Někdy to jsou opravdu hodně peprné fotky. Tentokrát Lucie ukázala pevný a přírodní hrudník, na který je radost pohledět.

Moderátorce Lucii Borhyové (39) už pomalu klepe čtyřicítka na dveře, ale rozhodně to není na ní poznat. Ženy v jejím věku se uchylují k plastickým vylepšením, ale to není případ krásné Lucie.

Před několika měsíci přidala fotku na sociální sítě a lidé začali okamžitě spekulovat o tom, zda je její poprsí přírodní. Psali jsme ZDE.

Lucie si své soukromí bedlivě střeží, ale čas od času své fanoušky potěší odvážnými fotkami. Jedna z nejoblíbenějších moderátorek není žádná stydlivka a svými přednostmi se ráda pyšní.

Rovnou můžete zapomenout na nějaké roláky až ke krku. Lucie nemá nejmenší problém jít se svou kůži na trh. Kromě toho, že pravidelně uvádí večerní Televizní noviny, tak si čas od času odskočí zapózovat před fotoaparát jako modelka.

Tentokrát zvolila opět odváženější kousek a předvedla naprosto dokonalou postavu. Samozřejmě že nešlo přehlédnout její poprsí a štíhlé nožky. Lucie zkrátka moc dobře ví, jak u lidí nasbírat co nejvíce plusových bodů.

Související články

Další články