Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Lucie Borhyová se po dlouhé době pochlubila dětmi: Syn Lucas ji za chvíli přeroste

Lucie Borhyová se po dlouhé době pochlubila dětmi: Syn Lucas ji za chvíli přeroste
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
foto uvnitř
Moderátorka Televizních novin a magazínu Víkend Lucie Borhyová (41) se po dlouhé době pochlubila dětmi. Oblíbená zprávařka má program velmi plný a pracovní povinnosti se v jejím případě dají kolikrát s povinnostmi rodiče skloubit jen velmi obtížně. I proto je ale velmi vynalézavá a se synem Lucasem (10) a dcerou Lindou (5) se umí zabavit i v případě, kdy rodinné zábavě počasí úplně nehraje do karet.

Lucie Borhyová snímky se svými dětmi na sociální sítě moc nepřispívá, neznamená to ovšem, že s nimi čas netráví a vzpomínky si netvoří. Nyní dokázala, že i se svým nabitým programem jim času věnuje spoustu a umí si naplánovat program i na den, během kterého se vzhledem k počasí venku být nedá.

Oblíbená moderátorka se svým synem Lucasem Papadakisem, kterého má s bývalým partnerem Nicem Papadakisem a dcerou Lindou Hrdličkovou, jejíž otcem je Michal Hrdlička, navštívila Národní technické muzeum. Své děti tak vzala nejen za zábavou, ale i za vzděláním. V budově muzea se mohly hrou naučit něco o dopravě, astronomii, chemii a dokonce i o televizi a práci ve studiu, což je téma Lucii velmi blízké.

Na snímek Lucie Borhyové s dětmi se můžete podívat v galerii. Nedá se nevšimnout, že rostou jako z vody, jako by to bylo teprve nedávno, co malá Linda byla ještě maličké miminko.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy