Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Lucie Borhyová se naposledy loučila se sluníčkem: Před návratem do zimy potěšila sexy snímkem

Borhyová se jela ohřát k moři.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
dovolená
Moderátorka televizních zpráv Lucie Borhyová (41) si s dětmi Lindou a Lucasem užila podzimní prázdniny v teple. Vyrazili spolu do Španělska a Lucie se nezapomněla podělit o své zážitky se svými fanoušky. Již tradičně je také nepřipravila o rafinovanou fotku v plavkách. Tentokrát ukázala své pozadí a obdivné komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat.

Lucie (41) miluje jako většina z nás teplo, sluníčko a moře. Tuto kombinaci si také několikrát do roka dopřává. Asi letos poslední dovolenou si jela s dětmi užít o podzimních prázdninách, kdy teploty v Česku klesaly k nule.

Lucka vyrazila s dětmi do Španělska, kde to má ráda a kde to hrálo všemi barvami. Těm Lucie ještě pomohla filtrem a vznikly z toho fotografie, které její fanoušci na Instagramu doslova hltají. Kromě snímků nebe a moře sdílela jednačtyřicetiletá maminka dvou dětí i fotku v plavkách, kde ukazuje svůj parádní zadeček.

I když se některým "odborníkům" nezdál výběr plavek či póza, ve které Lucka stojí, její postava je určitě hodna pochvaly. Takovou figuru totiž nemá kdejaká o dvacet let mladší dívka. Nyní je Lucie už opět v pracovním nasazení a plavky vyměnila za bundu.

Jsme zvědaví, jestli se někdy dočkáme i jejích dovolenkových fotografií s přítelem Michalem Smečkou.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy