Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Lucie Borhyová s Michalem Hrdličkou ukázali dceru: Z Lindy (7) už je velká slečna

Lucie Borhyová s Michalem Hrdličkou ukázali dceru: Z Lindy (7) už je velká slečna
Zdroj: Se souhlasem L. Borhyová
+ Další 3 fotografie
foto uvnitř

Oblíbená moderátorka Lucie Borhyová (43) se na svých sociálních sítích pochlubila dojemným snímkem a zavzpomínala na den, kdy jí přinesl život jednu z největších lásek, a to dceru Lindu, kterou přivítala na světě s tehdejším partnerem Michalem Hrdličkou (32).

"Dnes ráno přesně před 7 lety, v 7 hodin a 7 minut se nám zase o něco víc rozzářil život, přinesl nám další velkou lásku, radost a štěstí Lindušku. Ať jsi stále tak usměvavá, zdravá, spokojená a milovaná. Krásné narozeniny, lásko naše," uvedla moderátorka Lucie Borhyová ke vzpomínkové fotografii se svou dcerou.

Dceru Lindu má s bývalým partnerem Michalem Hrdličkou, který se také pochlubil životním momentem dcery, která nastoupí v září již do druhé třídy. "Tak první třída úspěšně za námi," uvedl ke snímku, na kterém drží Linduška pugét květin.

Lucie Borhyová má ještě dvanáctiletého syna Lucase s bývalým partnerem, řeckým podnikatelem Nico Papadakisem. Od roku 2017 je Lucie šťastně zadaná s o deset let mladším manažerem Michalem Smečkou.


Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy