Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Lucie Borhyová provokuje svůdnými fotkami: Tohle tělo hýčká její o 10 let mladší přítel

Lucie Borhyová provokuje svůdnými fotkami: Tohle tělo hýčká její o 10 let mladší přítel
Zdroj: Se souhlasem Lucie Borhyová
+ Další 2 fotografie
Foto uvnitř!
Lucie Borhyová (42) zbourala internet svou sexy fotkou v černých bikinkách. Muži nestačili pět na krásnou moderátorku ódy a skládali jí jenom ty nejsladší komplimenty. Snad to Lucčin o 10 let mladší přítel, Michal Smečka (32), stráví.

Lucie Borhyová se rozhodla rozvířit vody internetu, když na svých sociálních sítích sdílela vzpomínkovou fotku z dovolené. A pořádně žhavou! "Trošičku zavzpomínat na lepší časy a šup do postele. Krásnou dobrou noc," připsala půvabná blond moderátorka k sexy snímku. Na fotografii Lucka pózuje jenom v černých bikinkách a bílé pánské košili. S rozcuchanými vlasy tak vypadá jako po vášnivé noci a fanoušci se můžou kochat její dokonalou vymakanou bronzovou postavou.

Ach, už aby tu bylo léto a s ním i čas dovolených, povzdychl si nejeden čtenář. A pochvalné komentáře plné těch nejsladších komplimentů na sebe pochopitelně nenechaly dlouho čekat. "Střela," psali rozkošné moderátorce muži. Další se právem ptali: "A to máme jako po tomhle usnout?" Lucie sklidila za svoji postavu obrovský obdiv. "Krásná a sexy kočička a holka jsi, Lucinko," psali jí neznámí obdivovatelé. Snad to Lucčin přítel, Michal Smečka, stráví.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy