Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Lucie Borhyová předvedla nádherné nohy: Mohla by z fleku na módní mola!

Je krásná…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 61 fotografií
Lucie Borhyová poslední dobou jen září. Aktuálně se pochlubila snímkem, z něhož musí být každý muž mimo... Předvedla délku svých krásných nohou, a to zcela odhalených.

Moderátorská stálice televize Nova nedávno nafotila snímky pro kalendář. Na jednom z nich předvedla ultra dokonalou postavu a prvotřídní nohy, které jí může kdekdo závidět. Lucka je krásná žena, která se o své dokonalé partie pečlivě stará. Nejenže cvičí, ale dodržuje i zdravou životosprávu.

Snímek, který v mužích budí velké emoce, nenechal v klidu ani moderátorčiny příznivce, kteří se k němu začali okamžitě vyjadřovat. „Zamilovanej už 17 let,“ uvedl uživatel pod přezdívkou Dankolcis. „Úžasná fotka. Moc se povedla a ty šaty Vám moc sluší,“ napsal fanoušek říkající si maxeel1. A v podobném duchu se vyjadřovali i další.

Lucie je profesionálka. Smutným faktem pro pány, kteří Lucii obdivují, je skutečnost, že je aktuálně zadaná. Sice o svém vztahu s mladším manažerem Michalem Smečkou (28) mlčí, ale v posledních měsících je na ní znát, že po krachu vztahu s Michalem Hrdličkou má mnoho důvodů k úsměvu.

Související články

Další články