Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Lucie Borhyová v Řecku s Nikem: Dovolenou si užívá jako za starých časů

+ Dalších 8 fotografií
návrat?
Moderátorka TV Nova Lucie Borhyová (41) si užívala pohádkovou dovolenou v Řecku. S kým tam ale byla? Vypadá to, že prázdninovou pohodu trávila s Nikem Papadakisem (43), který je otcem jejího syna. Lucie a Niko tráví dovču na Krétě v podnikatelově hotelu. Co bude dál?

Moderátorka Lucie Borhyová to s otcem malého Lucase neměla vždy úplně jednoduché, tedy aspoň jak sama tvrdila. Řecký podnikatel Niko Papadakise pochází z Kréty a tam se s ním Lucie seznámila. Pak otěhotněla a na svět přišel malý Lucas. Lucie však na všechno zůstala sama, protože Niko v Česku žít nechtěl.

Když si našla nového partnera, Lucii přišlo, že Niko se jí snaží dělat problémy. Nicméně nyní to vypadá, že přišla velká změna. Niko a Lucie už zřejmě nejsou na ostří nože. Podle informací webu expres.cz byla totiž Lucie i s dětmi na návštěvě u řeckého podnikatele. Užívali si v jeho nově vybudovaném komplexu Amounda Bay na Krétě. „Byli všichni společně v Řecku. Lucka, její obě děti a Niko. V jeho hotelu,“ sdělil novinářům zdroj z Nikova okolí.

Je tedy dost pravděpodobné, že Lucka a Niko se usmířili. Je zde i možnost, že jako správní rodiče plní přání svému synovi. Uvidíme, co bude dál. No dotazy redaktorů eXtra.cz zatím Lucie nereaguje.

Mohlo by vás zajímat

Další články