Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Lucie Borhyová musela do nemocnice. Navíc ukázala TAJEMNÝ PRSTEN! Od koho šperk je?

To je moc pěkné!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Moderátorka nováckého zpravodajství Lucie Borhyová (38) skončila v nemocnici! I když by se mohlo zdát, že tam musela kvůli náhlému zdravotnímu problému, není to tak. Jeden ze snímků, který máme z její návštěvy, navíc odhalil velmi zajímavý a nejspíš i pořádně drahý prsten na její pravé ruce.

Sexy blondýnka se před dvěma dny objevila v prostorách Neonatologického oddělení Nemocnice Na Bulovce. Jak sama uvedla, je jeho patronkou a na místě předávala dárek v podobě vlastnoručně podepsaného kalendáře. Moderátorka se při své návštěvě oddělení nezapomněla podívat ani na miminka, o které se nepřetržitě stará tamní personál.

A právě jeden ze snímků odhalil, co zdobí ruku Lucie – krásný zlatý prsten, o němž by se dalo spekulovat, že je z rodinného dědictví a náramek z perel. O pozornost se ale přihlásil i další náramek se zlatým zavíráním, který skvěle ladil s prstenem. „Jedná o výrobky z kolekce Lucčiny společnosti LuckyBe,“ odhalil tajemství krásných šperků manažer společnosti a Lucie (38) přítel Karel Čelikovský.

Na výrobky, na které je usměvavá moderátorka velmi pyšná, se podívejte do galerie. Sami jistě uznáte, že mají své kouzlo a Lucce neskutečně sluší.

Související články

Další články