Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Lucie Borhyová konečně odhalila tajemného milence! Tenhle muž jí dělá tak šťastnou…

Je tu měsíc zamilovaných…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 54 fotografií
Konečně! Krásná moderátorka nováckého zpravodajství Lucie Borhyová (39) odhalila velké tabu! Svého milence, do kterého se před několika týdny zamilovala a tráví s ním veškerý volný čas. A o koho že jde?

Sexy blondýnka na sociální síti uveřejnila snímek na prvního máje, na němž stojí pod rozkvetlým stromem a čeká… Čeká na polibek, aby neuschla. „Tak já čekám…“ napsala ke snímku Lucie. A pochopitelně se dočkala!

Polibek jí věnoval Michal Smečka (28), o němž se už několik týdnů spekuluje, zda je skutečně Lucky milencem. Obě zamilované hrdličky nespojuje jen láska, ale i byznys. Spolu mají totiž firmu zabývající se výrobou náramků. „Jedná se o fotografii z focení pro společnost LuckyBe. s.r.o. za účelem prezentace náramků z připravené kolekce, jejichž zakoupením lidé podpoří projekt LuckyBe dětem. Ten si klade za cíl pomoc pro předčasně narozená miminka, respektive nyní pro Neonatologické oddělení Nemocnice Na Bulovce, jehož je Lucie Borhyová patronkou,“ řekl Aha! manažer moderátorky Karel Čelikovský.

Oba tak propojili lásku a byznys, což se rozhodně vyplatí. Jedna taková pusa totiž párečku může na účet přinést pořádný balík!

Související články

Další články