Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Lucie Borhyová je žena mnoha tváří: Jednou ukazuje dokonalé křivky, podruhé je v teplákovce na houbách

Lucie Borhyová je žena mnoha tváří: Jednou ukazuje dokonalé křivky, podruhé je v teplákovce na houbách
Zdroj: Lucie Borhyová archiv
+ Dalších 12 fotografií
galerie
Stálice Televizních novin Lucie Borhyová (42) je žena mnoha tváří. Na sociálních sítích ji obdivuje spousta fanoušků, kterým se čas od času pochlubí pěkně odvážnou fotkou v bikinách. Moderátorka moře miluje a vždy si dovolenou užívá. Na svůj věk má Lucie perfektní postavičku, kterou by jí mohly závidět o polovinu mladší ženy bez dětí. Sympatické moderátorce nedělá ale problém obléct se do teplákové soupravy a vyrazit na hřiby. Lidem se nedávno pochlubila pořádným úlovkem z lesa.

Oblíbená moderátorka a maminka dvou dětí Lucie Borhyová (42) maká na plné obrátky. Nedávno se objevila v seriálu Ordinace v růžové zahradě a svoji roli náhradní manželky sehrála na výbornou. Kromě práce se snaží ve volných chvílích plně se věnovat rodině.

Nedávno přidala na sociální sítě snímky, na kterých má na sobě teplákovou soupravu a koš plný hub. "Všichni teď nosí z lesů plné koše hub. Kamarádi mi neustále posílají fotky svých mega úlovků, tak se musím taky pochlubit - no úplně plný košíček," napsala.

Lucie umí své fanoušky, kterých nemá na sociálních sítích málo, pořádně potěšit. Nejraději mají samozřejmě snímky od moře, na kterých je moderátorka jen v plavkách. Po čtyřicítce a dvou letech se Borhyová může pyšnit doslova výstavní postavičkou. Do galerie se můžete podívat na sérii fotek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy