Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Lucie Borhyová je opravdu výstavní kousek: Její natřásající se přednosti nepřehlédnete

+ Dalších 46 fotografií
tělo bohyně
Lucie Borhyová (40) patří mezi nejoblíbenější moderátorky Česka. Navíc je i ve svých čtyřiceti letech pořádný kusanec. Sociálním sítím sice moc neholduje, ale když sem tam něco přidá, tak to stojí za to. Tentokrát ukázala fotku ze svého soukromí a obzvlášť mužské osazenstvo bylo mírně v rozpacích. A není se čemu divit.

Nejoblíbenější moderátorka Česka Lucie Borhyová pravidelně maká na tom, aby si udržela perfektní figuru. Přece jenom by nevypadalo dobře, kdyby na obrazovkách vypadala jako rozteklá velryba.

Díky zdravému jídelníčku a pohybu se může i ve čtyřiceti letech pyšnit výstavní postavičkou, kterou jí můžou závidět i o dvacet let mladší kolegyně. Lucka evidentně ví, že trend tlustých holek je prostě nesmysl, a proto pravidelně cvičí.

Půvabná moderátorka nepatří mezi ty celebrity, které visí každou minutu na sociálních sítích. Když už ale něco přidá na svůj Instagram, tak to stojí za to. Tentokrát zveřejnila fotku z ranního běhání a hlavně muži se museli zhluboka nadechnout.

Lucie totiž na snímku odhalila svá dokonalá ňadra. Takový pohled bychom si prosili klidně častěji.

Mohlo by vás zajímat

Další články