Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Lucie Borhyová dnes slaví kulatiny: 40 FOTEK, které dokazují, že zraje jak víno!

+ Dalších 37 fotografií
Moderátorka Lucie Borhyová (40) dnes slaví krásné kulaté narozeniny! Nutno říct, že na svůj věk vůbec nevypadá. Je to pořádná šťabajzna a mohla by strčit do kapsy i o dekádu mladší ženy, než je ona sama. Připomeňme si, jak šel čas s nejoblíbenější tváří českých obrazovek.

Usměvavá Lucie Borhyová (40) se narodila 16. 4. 1978 v Praze. Už jako malou ji postihla velká tragédie v rodině, kdy její biologický otec zemřel. Zahynul za dosud nevyjasněných okolností při autonehodě. Po několika letech si její maminka Alena našla nového přítele Ladislava Borhyo, a ten malou Lucku adoptoval. V roce 1988 se pak narodil blondýnce bratr Oskar. Tomu je už 31 let a vtipné je, že je nápadně podobný otci jejího prvního dítěte Nikovi!

Po základní škole Lucie vystudovala Gymnázium v Neratovicích, kde také úspěšně odmaturovala. Již v dobách studia na Vyšší odborné škole publicistiky pracovala jako odborná redaktorka v televizi. Tím následně odstartovala svou kariéru moderátorky v nevídané dvojici s Reyem Korantengem ve Večerních zprávách. Před deseti lety začala moderovat i odpolední Televizní noviny. Pozitivní plavovláska se pyšní několika tituly Nejoblíbenější žena televize Nova a díky svému usměvavému kukuči je oblíbená i nadále.

Své krásné tělo a ladné nožky ukázala v roce 2008 v pořadu Bailando. Rozjížděla tam pořádně žhavou show. Její vystoupení byla plná hlubokých výstřihů a parádních roznožek!

Blondýnka Lucie je nyní maminkou dvou krásných dětiček. Krásce ze zpráv se roku 2008 narodil syn Lucas, jehož má s řeckým podnikatelem Niko Papadakisem, a v roce 2014 se sportovním redaktorem Michalem Hrdličkou dcera Linda. Lucce však žádný ze vztahů nevydržel.

Nyní je však neoficiálně zamilovaná až po uši. S Michalem Smečkou, který je jednatelem její stránky si vrkají pěkně v soukromí. Na její tváři je vidět radost a naprostá spokojenost.

Podívejte se do fotogalerie, jak se moderátorka pyšní stále dokonalou postavou a svým typicky širokým úsměvem.

Mohlo by vás zajímat

Další články