Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Lucie Borhyová (44) předvedla bujný dekolt: Sexy máma, tleskají lidé

Její tělo by ji mohla mnohá závidět.
Zdroj: Se souhlasem Lucie Borhyové
+ Dalších 10 fotografií
dovolená

Moderátorka Lucie Borhyová (44) se na Instagramu opět pochlubila, jak v létě relaxuje. Na fotografii z pláže pouze v bikinách vynikla její krásná postava, za kterou se dlouholetá moderátorka Televizních novin na Nově rozhodně stydět nemusí. V komentářích sklidila od svých fanoušků jen samou chválu.

Jindy seriózní moderátorka nováckých Televizních novin se umí i pořádně odreagovat. Alespoň podle snímků na svém Instagramu, kde Lucie Borhyová ukázala relax na pláži pod slunečníkem a v bikinách.

"Sexy mama" si umí užívat

Opálené tělo krásné moderátorky, z níž čišela spokojenost, mohli její sledující obdivovat už podruhé v krátkém čase. Poprvé se Borhyová rozhodla odhalit na konci června a lidé jí tehdy v komentářích psali, že je sexy mama”.

Nutno dodat, že měli pravdu. Maminka dvou dětí na sobě evidentně pracuje, na její postavě se totiž mateřství vůbec nepodepsalo a půvabem se může měřit s o generaci mladšími kráskami. "Čiší z vás spokojenost a pohoda" nebo "Lucinko, moc vám to sluší", napsali jí sledující do komentářů ke žhavé letní fotce.


Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy