Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Lucie Bílá zaskočila ochranku koncertu: Na Beyoncé dorazila s falešnými vstupenkami! Řekla, odkud je má!

Lucie si na focení promomateriálů k turné zřejmě vypůjčila paruku z Karlína.
Zdroj: Jakub Klimo

Lucie Bílá (47) připravuje na letošní podzim své Černobílé turné, které má dát zapomenout na mediálně špatný rok, kdy se nejprve ukázalo, že si o víkendech sem tam brigádně přivydělává coby smrtka, a aktuálně čelí obvinění, že svou charitativní iniciativu, kdy rozprodává své vyšívané obrazy, záměrně načasovala na týden před TýTý.

Zájem o vstupenky na turné je údajně veliký, jak Lucie tvrdí, a tak až si je půjdeme koupit i my, máme mít na paměti, že se ona sama před časem stala v zahraničí obětí podvodu se vstupenkami.

"Od přátel jsem dostala vstupenky na Beyoncé. Na místě jsem zjistila, že jsou falešné. Obětí podvodu jsem se stala nejenom já, ale i moji přátelé. A protože mám před sebou své turné ve velkých halách v Česku i na Slovensku, moc bych si přála, aby lidé kupovali vstupenky jen tam, kde mají. Tedy u zaručených a prověřených předprodejců, případně přímo na místě konání koncertů," říká zpěvačka.

Ze zážitku z koncertu Beyoncé je smutná. A protože si je dobře vědoma toho, že podobné případy nejsou v poslední době výjimkou, chce všechny své fanoušky varovat!

"Já měla ty vstupenky od přátel a ti byli také podvedeni. Jen bych byla smutná, kdyby lidé měli stejně nepříjemný zážitek jako já," podotýká slavice doufajíc, že si z koncertu neodnesou nepříjemný zážitek i ti, kdo se dostaví s pravými vstupenkami.

Související články

Další články