Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Lucie Bílá zabila! Poprvé veřejně odhalila černá ňadra, která nic nezakrývá

Lucie je kus pořádné ženské.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 18 fotografií
Tak to tady v minulosti ještě nikdy nebylo... Zpěvačka Lucie Bílá (51) se vytasila snímkem, na němž je celá nahá. A to v souvislosti s Mezinárodním dnem žen, kdy nabádá, aby všechny ženy udělaly něco pro sebe. Nechala se tak vyfotit v relaxační lázni a ukázala při tom své obří poklady.

Práh padesátky překročila před rokem, ale pořád se udržuje ve fantastické formě. Lucie si umí pohrát s přízní svých fanoušků. A to zejména, pokud ukáže hodně žhavý snímek, jako tomu je teď. Na něm se rochní v tmavé lázni, která léčí organismus. Lucie Bílá se prostě řídí tím, že nezáleží na věku, ale na tom, jak se člověk cítí. A oblíbená zpěvačka se cítí zkrátka pořád mladá.

Možná šlo o záměr, možná o nedopatření. Vnadná Lucie odhalila svůj obří hrudník, který jí lázeň obarvila načerno. A všichni pánové teď jistě stojí a hlasitě tleskají. Je se opravdu na co koukat. Lucie totiž takhle peprný snímek ukázala vůbec poprvé. A nutno uznat, že je pořád krásná a obdařená žena. A to nejen hlasově… Každopádně snímkem radí ženám, aby si svůj velký mezinárodní den užily. „Milé dámy, udělejme dnes něco jen pro sebe. Je to náš den,“ uvedla k hodně sexy fotce.

Související články

Další články