Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Lucie Bílá, ví to Radek? 8 milionů pomoci pro expřítele Makovičku

Radek Filipi, Lucie Bílá s bratrem a Petr Makovička.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
PENÍZE
Stará láska nerezaví? Lucie Bílá (54) sice s Petrem Makovičkou (43) netvoří pár už pět let, nenávist mezi nimi ale nepanuje a zpěvačka má Petra evidentně stále v srdci. A dokonce až tak, že mu pomohla částkou vyšší než osm milionů korun a i jinak k sobě mají blízko. Co na to mladíček po Lucčině boku Radek Filipi (37)?

Lucie Bílá má Makovičku za osudového muže

„Měla jsem štěstí na tři osudové muže, kteří dodnes mají v mém životě význam a hrají v něm roli. A tihle tři muži, Petr Kratochvíl, Václav Noid Bárta (39) a Petr Makovička, jsou mí rytíři. Kdyby se mi cokoliv dělo, tihle tři obléknou zbroj a budou se za mě rvát,“ tvrdila Lucie Bílá (54) před časem v Magazínu Dnes.

A minimálně s Petrem Makovičkou (43) má pravdu a platí to nejspíš i naopak.

Záruka za 8,5 milionu korun

I když se neví, proč se v roce 2015 po šesti letech vztahu vlastně rozešli, pravdou je, že podle katastru nemovitostí loni v červnu ve prospěch expřítele zastavila luxusní byt na pražském Josefově, který před lety koupila pro syna Filipa. Jedné z českých stavebních spořitelen jím ručí za úvěr, který od firmy Petr Makovička dostal.

A pokud by Petr coby dlužník řádně nesplácel, Lucie se zavázala, že bude platit částku až do výše 8 a půl milionu korun. Kdyby na zaplacení neměla, přijde Filip o bydlení.

Petr Makovička s Bílou vlastní dvě firmy

Lucii s Petrem nepojí ale zdaleka jen tohle. Oba jsou společníky ve dvou firmách, LB COFFEE BISTRO, s.r.o., a LB exclusive coffee, s.r.o., které se týkají například e-shopu s výběrovou kávou. A nejde o žádné historické „kšeftíky“; v druhém z eseróček je česká ženská pěvecká jednička od 4. září loňského roku, v prvním pak od 22. července 2020.

Dá se spekulovat, že ručení u spořitelny může nějak souviset s podnikáním, protože podle katastru nemovitostí Petr bydlení koupené má, a to už přes 22 let. Lucie ale Petrovi pomáhá i s propagací e-shopu, jeho stánky s kávou zve na své koncerty a část z výtěžku společně věnují charitě.

Jak to snáší Radek Filipi?

Vzhledem k propojení vztahů dvojice je jasné, že o všem bude dobře vědět i současný partner Slavice Radek Filipi. Je jen otázkou, nakolik jeho chlapská ješitnost dokáže ustát, že jeho partnerka se se svým ex dala dohromady až tak těsně, i když „jen“ podnikatelsky. Ale Lucie už se několikrát nechala slyšet, jak je Radek velkorysý a chápavý, takže jestliže má její mladší partner nějaké výtky, nechává si je určitě jen pro sebe.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy