Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Lucie Bílá v obležení osudových mužů: Partner, expřítel i její bratr se sešli na premiéře

Lucie Bílá v obležení osudových mužů: Partner, expřítel i její bratr se sešli na premiéře
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
vztahy
Lucie Bílá (53) našla konečně štěstí v mohutné náruči svalovce Radka Fillipiho (36). O to víc překvapilo, že se kolem ní ve čtvrtek ochomýtal bývalý partner Petr Makovička (43). Na premiéru muzikálu Addams Family ji přišel podpořit i bratr Karel Zaňák (57) s manželkou.

Sice ne všechny, ale pěknou řádku osudových mužů tak měla Lucie Bílá pohromadě. Vysvětlení, co tam dělal Makovička, je prosté. Zpěvačka ho pověřila distribucí své vlastní značky kávy.

Na obnovené premiéře muzikálu Addams Family nemohl chybět ani její bratr Karel s manželkou Adélou. Nejdůležitějším z důležitých byl pochopitelně Radek Filippi, kterého musela Lucie do focení trochu přemlouvat. Je to láska jako trám, navzdory zásnubám ale svatba v dohledné době nebude!

Svatba

"Oba máme svatby za sebou. A i když jsem od té chvíle prstýnek nesundala, žádnou tajnou svatbu nechystáme. Pro mě už to samotné pokleknutí a navléknutí prstýnku je ano napořád," svěřila Bílá časopisu Story. "Důležité je, že jdeme stejným směrem, že se na sebe můžeme spolehnout a že jsme šťastní za ten obyčejně neobyčejný společný život," dodala pěnice.

Její svalnatec s tím, zdá se, souhlasí. "Ani jednomu z nás svatba štěstí nepřinesla, ale co vy víte. Možná jednou," přitakal Radek, který slaví úspěch v kulturistice. Doma si tak s Lucií rozhodně mají o čem povídat.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy