Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Lucie Bílá v obležení osudových mužů: Partner, expřítel i její bratr se sešli na premiéře

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
vztahy
Lucie Bílá (53) našla konečně štěstí v mohutné náruči svalovce Radka Fillipiho (36). O to víc překvapilo, že se kolem ní ve čtvrtek ochomýtal bývalý partner Petr Makovička (43). Na premiéru muzikálu Addams Family ji přišel podpořit i bratr Karel Zaňák (57) s manželkou.

Sice ne všechny, ale pěknou řádku osudových mužů tak měla Lucie Bílá pohromadě. Vysvětlení, co tam dělal Makovička, je prosté. Zpěvačka ho pověřila distribucí své vlastní značky kávy.

Na obnovené premiéře muzikálu Addams Family nemohl chybět ani její bratr Karel s manželkou Adélou. Nejdůležitějším z důležitých byl pochopitelně Radek Filippi, kterého musela Lucie do focení trochu přemlouvat. Je to láska jako trám, navzdory zásnubám ale svatba v dohledné době nebude!

Svatba

"Oba máme svatby za sebou. A i když jsem od té chvíle prstýnek nesundala, žádnou tajnou svatbu nechystáme. Pro mě už to samotné pokleknutí a navléknutí prstýnku je ano napořád," svěřila Bílá časopisu Story. "Důležité je, že jdeme stejným směrem, že se na sebe můžeme spolehnout a že jsme šťastní za ten obyčejně neobyčejný společný život," dodala pěnice.

Její svalnatec s tím, zdá se, souhlasí. "Ani jednomu z nás svatba štěstí nepřinesla, ale co vy víte. Možná jednou," přitakal Radek, který slaví úspěch v kulturistice. Doma si tak s Lucií rozhodně mají o čem povídat.

Související články

Další články