Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Lucie Bílá, ty máš problém! Tenhle muž tvrdí, že jsi s ním podvedla snoubence, a ještě o vašem sexu napráskal zajímavé věci!

Michal Křivánek a Lucie Bílá spolu měli mít dvouhodinový poměr. Tedy
alespoň dle tvrzení svalovce Křivánka.
Zdroj: koláž archiv
+ Další fotografie

Že Lucka Bílá (48) se svým vzhledem, úspěchem, mocí a penězi nikdy o muže nouzi neměla, to se dá logicky předpokládat. A že nabídkám, které se jí určitě hrnou, by odolala jenom světice, to snad víme všichni. Zda to ale zůstane jen mezi čtyřma očima, to záleží na tom, jak moc váš protějšek lační po slávě.

Týdeník Sedmička přinesl tento týden velice zajímavý rozhovor s mužem jménem Michal Křivánek, který se živí jako kulturista a kterého nikdo nezná. A on by moc chtěl, aby ho někdo znal. Křivánek se totiž rozpovídal v rozhovoru o tom, jak měl s Lucií dvouhodinový sex na hotelu, zatímco na ni spořádaně čekal doma její snoubenec Petr Makovička (37).

Křivánek popisuje, jak ho Lucka Bílá měla poznat tehdy, když byl součástí taneční skupiny Dana Nekonečného a pracovně se potkal i s Lucií. Od prvních pohledů bylo k flirtu po telefonu už jen blízko, až mu Bílá nakonec napsala, na jakém hotelovém pokoji na něj bude čekat.

Kulturista se pak nechal svést a dvě hodiny si to s naší Slavicí rozdával pěkně natvrdo. A bez kondomu. „Když přihlédnu k jejímu věku, tak musím říct, že to je zkušená ženská. A můžu prozradit, že má raději tvrdší sex,“ řekl v rozhovoru Michal. A ještě dokonce dodal, že se mu líbí její pevná prsa, která jsou podle něj silikonová.

Je vidět, že Michal Křivánek má svaly větší než kapacitu dutiny lebeční, neboť takhle uboze ztrapňovat svou slavnější sexuální partnerku může jen duševní mrzák s obrovským mindrákem. I kdyby ale mluvil pravdu, je nám líto, že Bílá narazila na parazita, který si vůbec neuvědomuje, co znamená být gentleman, a nechová se jako muž.

Přesně víme, jak to nakonec bude. Lucie se nebude k ničemu vyjadřovat, Makovička taky ne a tady pán zjistí, že světská sláva polní tráva platí víc než kdy jindy. Minimálně už teď je za idiota, ale zase na druhou stranu se o něm napsalo. A to přece chtěl.

Související články

Další články