Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Lucie Bílá slaví 54. narozeniny: Od úleťačky až po váženou a zamilovanou dámu

Zdroj: archiv Lucie Bílé
+ Dalších 16 fotografií
gratulujeme
Přes třicet let je na scéně a dech jí stále nedochází. Jedna z nejpopulárnějších českých zpěvaček Lucie Bílá (54) dnes slaví narozeniny. Ušla ohromný kus cesty, nejenom však v profesním, ale především osobním životě. S přibývajícími léty zkrásněla a konečně našla osudového muže!

Na sklonku 80. let se Lucie Bílá vyšvihla do čela českého showbyznysu a neotřesitelně se tam drží dodnes. Zpěvačka slaví čtyřiapadesáté narozeniny a vypadá snad nejlépe za celou svou kariéru!

Žádné kýčovité kostýmy už v šatníku rodačka z Otvovic nemá, za třicet let na scéně se proměnila v elegantní dámu. A po několika zmařených láskách to vypadá, že konečně potkala toho pravého. S ranařem Radkem Filipim (36) se před rokem zasnoubili.

„Je to snad 100 let, co jsem zpívala ’láska je láska’ a myslela si, že o ní vím všechno. Poznala jsem ji v mnoha barvách a skloňovala ve všech pádech, ale přišla až v té chvíli, kdy jsem se o ni přestala snažit, pochopit ji a hledat, a je nádherná a za odměnu," oznámila tehdy radostnou novinu zpěvačka. Z důvodů, které si nechávají pro sebe, zatím zásnuby nebude následovat svatba. Nevyloučili však, že se v budoucnu přece jenom vezmou.

Životní přešlap

Bílá patří k hvězdám, které mají na triku minimum skandálů. Největším a snad jediným přešlapem bylo hajlování. Tuhle fotku, kterou viděl asi každý, by Lucie nejradši schovala do šuplíku a nikdy ji už nevyndala. Vznikla na neveřejném večírku obsazení muzikálu Dracula v roce 1995.

„Ano, jsem to já. Jde o divadelní zkoušku s Danielem Landou. V divadle se hraje o všem, i o takových zrůdnostech,“ přiznala tehdy Blesku.

Zpěvačka už ale dobře ví, že takové chyby jsou zbytečné, a dává si pozor, aby je neopakovala. Snad to tak bude mít i v lásce. Přejeme všechno nejlepší!

Související články

Další články