Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Lucie Bílá slaví 53. narozeniny: Od šílených 90. let přes hajlování až k vysněné lásce!

+ Dalších 21 fotografií
GALERIE
Lucie Bílá patří mezi naše nejlepší a nejoblíbenější zpěvačky. Zlatá slavice dnes slaví své třiapadesáté narozeniny a od divokých 90. let ušla pořádný kus cesty. Navíc čím je starší, tím vypadá lépe a v současné době to vypadá, že konečně našla lásku svého života.

Lucie Bílá (53) je už více než třicet let na české hudební scéně. Zatímco o některých jejích kolegyních už moc neslyšíme, Lucie Bílé je všude plno a to je moc dobře. Dnes slaví zlatá slavice své třiapadesáté narozeniny.

Lucie Bílá byla v 90. letech považována za jednu z nejlepších a nejtalentovanějších zpěvaček vůbec. V té době frčely trvalé a kýčovitě extravagantní líčení, takže zpěvaččiny fotky z mládí jsou mnohdy víc než úsměvné.

Pak tady jsou ale i snímky, na které by Lucie nejraději zapomněla. Šlo o fotografii z neveřejného večírku zákulisí muzikálu Dracula z roku 1995. „Ano, jsem to já,“ přiznala tenkrát Blesku zpěvačka Lucie Bílá s tím, že na fotce, na které hajluje, je skutečně ona.

„Jde o divadelní zkoušku s Danielem Landou. V divadle se hraje o všem, i o takových zrůdnostech,“ dodala. Takové omyly má už ale Bílá dávno za sebou a v současné době prožívá jedno ze svých nejkrásnějších období.

Ve třiapadesáti letech vypadá na třicet a navíc je zamilovaná až po uši. S Radkem Filipim je nadmíru spokojena, tak snad už to bude ten pravý.

Mohlo by vás zajímat

Další články