Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Lucie Bílá si vyrazila do společnosti: V obklopení mužů svého života zářila štěstím

Lucie Bílá si vyrazila do společnosti: V obklopení mužů svého života zářila štěstím
Zdroj: Showpix.cz
+ Další 3 fotografie
rodina
Před 3. adventní nedělí si Lucie Bílá (54) vyšla do společnosti. Na křest knihy si vyrazila spolu se dvěma nejdůležitějšími muži svého života. Po boku přítele Radka Filipi (37) a syna Filipa Kratochvíla (25) zářila štěstím.

V letošním roce se kvůli pandemii koronaviru moc společenských událostí nekonalo, Lucie Bílá proto využila příležitosti a se svým partnerem Radkem Filipi a synem Filipem Kratochvílem zašla na předvánoční křest knihy.

Kuchař Josef Maršálek křtil svou knihu o pečení a kromě Lucie nechyběla ani řada dalších slavných osobností. Byla to ale právě oblíbená zpěvačka, z koho vyzařovalo největší štěstí. Doprovodem jí totiž byli nejdůležitější muži jejího života.

Radek Filipi sice není otcem zpěvaččina syna Filipa, ale na křtu tato trojka působila jako skutečná rodina. Filip se vedle své slavné maminky spokojeně usmíval a její partner ji pak neustále zahrnoval polibky.

Proměna

Filip Kratochvíl se na veřejnosti příliš neukazuje, naposledy byl po Luciině boku spatřen v září při její otvíračce divadla v Praze. Lucii už dávno přerostl a ona se dme pýchou. Už v květnu mu na sociálních sítích naznačovala, že touží jen po jednom - stát se brzy babičkou.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy