Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Lucie Bílá si užívá s mladším snoubencem Radkem: Noční romantika ve vířivce

Lucie Bílá si užívá s mladším snoubencem Radkem: Noční romantika ve vířivce
Zdroj: archiv Lucie Bílé
+ Dalších 20 fotografií
sladké
Zpěvačka Lucie Bílá (54) nemůže kvůli koronavirové pandemii vystupovat, hlavu ale nevěší ani po dvou měsících v karanténě. Otvovická rodačka ušila stovky roušek, které rozdala, a teď přišel čas i na její osobní život. Lucie se pochlubila romantickými snímky se svým snoubencem Radkem Filipim (36).

Když v Česku vypukla koronavirová epidemie, Lucie Bílá neváhala ani vteřinu a začala vlastnoručně šít roušky. Zpěvačka se totiž původně vyučila švadlenou. Po téměř dvou měsících už jí ale její práce začíná chybět.

"Víte o čem sním? O malém sále, malém jevišti, trošce diváků a malé chvíli s nimi. Krásný nový týden a už brzy na viděnou, moji milí," vzkázala Lucie na Instagramu.

Naštěstí není během karantény ve svém velkém domě sama. Vždycky najde oporu ve svém snoubenci Radku Filipim. Po dřině na rouškách si našli konečně chvilku jenom pro sebe a dopřáli si večerní romantiku ve vířivce.

Čas pro sebe

Bílá svěřila, že se v poslední době vůbec ve větší míře věnuje sama sobě. "Vůbec si nepamatuju, kdy jsem si jen tak v klidu poslechla krásnou hudbu. Vlastně si ani nepamatuju, kdy jsem měla na sobě růžovou. Časy se mění," napsala zpěvačka k fotce se sluchátky v uších.

Opatření v Česku se začínají rozvolňovat, tak snad se Lucie dočká a brzy si zase před publikem zazpívá.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy