Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Lucie Bílá si na hlavě nechala učesat největší hrůzu od dob stvoření Marge Simpsonové

Zdroj: herminapress.cz

O víkendu se na Ovocném trhu v Praze předávala pofiderní ocenění Česká hvězda, která ztratila veškerý kredit ve chvíli, kdy tuto cenu vyhrála Iveta Bartošová (47). A protože se doprovodného galakoncertu účastnily ty největší české hvězdy, nemohla chybět ani ochranitelka všeho dobra, tribunka lidu a milovnice zpívajících dívenek s nedovyvinutými druhotnými pohlavními znaky, Lucie Bílá (47).

Zpěvačka bude od září opět každou neděli ultrazvukově zpříjemňovat večery divákům v Česko Slovensko má talent, oblažovat je svými životními moudry a HLAVNĚ neopakovatelnými účesy vyrobenými z peří, plyše, vixlajvantu, semiše a vůbec veškerého dostupného materiálu, který se dá sehnat v OBI.

Teď o víkendu na České hvězdě Lucie odprezentovala účes, který vypadal, jako by byl vyroben z vlasů mrtvého Boba Marleyho. Jestli po předávání cen neodešla dojit duhu s Michalem Šepsem, považujeme její koudelovou kouli na hlavě za mrhání materiálem, který mohl Červený kříž použít například na vystavění obytného přístřešku pro bezdomovce na hlavním nádraží v Praze.

Související články

Další články