Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Lucie Bílá se ukázala v novém účesu: Fanoušci šílí, partner je nadšený

Zdroj: Archiv Lucie Bílé
+ Dalších 5 fotografií
líbí se vám?
Několikanásobná česká slavice Lucie Bílá (53) zaexperimentovala s krátkými vlasy. I když nosí Lucie snad celý život dlouhé havraní vlasy, občas si zřejmě ráda představí, jaké by to bylo s kratší kšticí. Na sociální síti Lucie zveřejnila fotku, na které má mikádo a navíc ustřiženou ofinu. Někteří fanoušci se zděsili a nemohli uvěřit svým očím, naopak Lucčin přítel Radek byl změnou vzhledu své lásky unesen.

Lucie (53) mnohé své sledující na Instagramu zmátla. Ke snímku s krátkými vlasy napsala prosté „Nebo…?“ Fanoušci se ihned začali obávat, že zpěvačka opravdu odhodila svou největší pýchu – dlouhé a husté vlasy. Pod snímkem se to začalo hemžit různými názory.

Různé reakce

Podle některých by kratší sestřih Lucce prospěl a omladil ji, někteří by se se změnou jen těžko smiřovali. „Né, dlouhý vlasy, to je ta správná koruna krásy!“ napsala jedna z uživatelek. „Tohle je krásný! Podle mě čas na změnu,“ vyjádřila opačný názor další ze zpěvaččiných sledujících.

Přítel jásá

Lucie však tak zásadní rozhodnutí neudělala. Pouze experimentovala s parukami, kterých má ve své šatně spousty. Lucie se kromě „nového“ účesu pochlubila i tím, že se svému partnerovi Radkovi v krátkém mikádu líbí. Její svalovec byl ze změny nadšený, stejně tak Lucčin bratr.

Lucie si ale pravděpodobně své dlouhé husté vlasy ještě nějaký ten čas nechá a různých délek vlasů si užije při vystupování na koncertech či v divadle.

Líbila by se vám Lucie v krátkém mikádu? Podívejte se na fotografie do naší galerie.

Související články

Další články