Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Lucie Bílá pro eXtra.cz o vztahu se synem Filipem: Holky mi tají, ale vím o nich

Lucie Bílá s milující rodinou. Synem Filipem a Partnerem Radkem.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
rozhovor

Česká slavice Lucie Bílá (55) pokřtila v nově zrekonstruovaném foyer Divadla Lucie Bílé cédéčko pěvecké dvojice Ben & Mateo a při této příležitosti poskytla rozhovor redakci eXtra.cz, ve kterém promluvila o vztahu se svým synem Filipem Kratochvílem (26). 

Lucie Bílá nesmí mluvit synovi do jeho lásek

Oblíbená česká zpěvačka Lucie Bílá se netají tím, že se synem Filipem má skutečně dobrý vztah a že se od něj i hodně učí.

"Snažím se mu na veřejnosti neříkat broučku, ale on je pro mě nejdůležitější člověk na světě. My jsme se dostali do fáze, kdy radí on mně," řekla eXtra.cz s úsměvem.

Zpěvačka na rozdíl od svého syna není zas takový světobežník. "Filip je světoobčan, mohl by žít kdekoli jinde na světě. Žil v Paříži, touží po Berlínu, a já, jakmile jedu přes hranice, cítím se nejistá. Líbí se mi jeho tok myšlenek, líbí se mi jeho přehled, je citlivý, hodný, laskavý, po mně empatický a po tatínkovi ředitelem, ale ještě neví čeho," pokračuje.

Lucie Bílá má syna s producentem Petrem Kratochvílem, ale Filip už dávno není malý kluk. Šestadvacetiletý pohledný fešák se kromě studia samozřejmě zajímá i o děvčata.

Jeho maminka přehled o jeho láskách sice má, ale jak sama říká, nesmí mu do toho "kecat". "O jeho láskách mám přehled, ale Filip si do toho mluvit nenechá," říká.

Občas mu samozřejmě jako každá správná máma dává rady do života, ale ani tohle se s velkým ohlasem příliš nesetkává.

"Samozřejmě, že se vzteká, ale já mu říkám, kdo jiný ti to má říct než já," dodává s úsměvem.Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy