Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Lucie Bílá pro eXtra.cz k pomluvám o TÝRÁNÍ PSA: Nechává mě to v klidu!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
Je to blbost
Fanoušky Lucie Bílé (52) rozhodila fotka, na které je vidět velká klec. Neřešili nic jiného, než že její pejsek Kvído může být týrán. Strach, že ho do ní doma zavírá, ale ve vyjádření pro eXtra.cz rozehnala sama zpěvačka.

Lucie Bílá (52) je dlouhá léta vnímána jako zpěvačka nejenom s fenomenálním hlasem, ale také velkým srdcem. Proto fanoušci prožili doslova šok, když na Instagramu zveřejnila fotku, na které jde v pozadí vidět klec.

Okamžitě se rozproudila vášnivá debata, že do ní Lucie zavírá svého psa Kvída. „Bože, co ta klec. To je na toho pejska, co máte? Doufám že ne, jinak je to chudák,“ zněl jeden z vyděšených dotazů.

Samotnou zpěvačku ale dohady o tom, zda u ní nedochází k týrání zvířat, příliš nevzrušují. „Vzhledem k tomu, že je náš Kvído nejrozmazlovanější pejsek v celém kraji, úvahy o jeho pelíšku nás doma nechávají v klidu. Víc k tomu ani nemusím dodávat,“ řekla eXtra.cz Lucie, která očividně pejska bere jako člena rodiny.

I řada fanoušků došla k závěru, že klec zřejmě Lucie využívá při cestách autem. I kdyby tomu tak nebylo, slova odborníka zní jasně. „Pes občasným pobytem v kleci nikterak netrpí. Je to stejné, jako když je pes venku v kotci na zahradě,“ prozradil uznávaný veterinář, který si nepřál být jmenován.

Související články

Další články