Lucie Bílá v roce 1995 hajlovala. Deníku Aha! se podařilo získat fotku, na které si po boku Daniela Landy (48) hraje na nacistku. Lucie pak neuměla vysvětlit, proč pravačku zvedala.

Popírala, že obdivuje Hitlera. Popírala, že by chtěla někoho posílat do plynu. Tvrdila, že to byla jen taková legrace na večírku. Pak tvrdila, že s Danielem Landou zkoušeli divadelní hru, ve které se hajluje. Na název této divadelní hry si ale vzpomenout neuměla a nikdo z uměleckého prostředí o takové hře nikdy neslyšel…

Tehdy se psal rok 1995 a lidé Bílou (50) omluvili, že byla asi jen mladá a blbá. Jenže dnes se píše rok 2016 a Lucie dál hraje na nebezpečnou strunu.

Po vyhlášení Slavíků se mluví o tom, že Tomáš Ortel hrál v nacistické kapele Conflict 88, která čerpala z odkazu Adolfa Hitlera.

Na tohle svinstvo dokázali reagovat po vyhlášení Slavíků tři lidé. Iva Pazderková, rapper Pekař a zpěvák Radek Banga. Ten bez servítek vzkázal Bílé a české umělecké scéně, že prostě tleskali nacistům – psali jsme ZDE.

Bílá mohla mlčet. Jenže Bílá se ozvala jako potrefená husa a Bangovi vzkázala, že některé věci se říkají jen doma. Tajně. Tak, aby to nikdo neslyšel.

Lucie tak opět symbolicky zahajlovala a tohle se na mladickou nerozvážnost bude svádět špatně. Ani to nevypadá, že by Lucka s Danem Landou zase nacvičovali nějakou divadelní hru, jak tvrdila v roce 1995.

Tak jako se z Hany Zaňákové stala Lucie Bílá, tak se nám z Lucie Bílé pomalu stává Lucie Hnědá. Lucko, je na čase uvažovat o novém pseudonymu.