Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Lucie Bílá: Pravda o nenávisti k její sluníčkové duši! Proč se z ní mnoha lidem zvedá žaludek?

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 17 fotografií
GLOSA Měla by být jakýmsi druhým Gottem, ale není to tak. Lucie Bílá (52) má asi stejně příznivců jako těch, kteří jsou z ní znechuceni. A důvod je prostý: zkrátka jí nežerou její masku všeobjímajícího človíčka!

36 Slavíků, z toho 20 zlatých v kategorii Zpěvačka, dva stříbrné a čtrnáct Absolutních. Výčet ocenění Lucie Bílé (52) je fakt ohromující. A hlas? Většinou fantastický. Umí řvát tak, že by překřičela plný stadión, ale taky dojemně kvíkat tklivé balady.

Jako zpěvačka u nás nemá konkurenci, přestože se hlavně SuperStar hodně snažila udělat jí nástupkyni. Marně.

Na co si to hraje?

Ani tak není celá země z obrazu, který o sobě utváří, úplně odvařená. Snaží se působit jako neuvěřitelně srdečná holka. A zatímco jedni se rozplývají a jako projev díků kupují lupeny a cédéčka, druzí mají návaly těžkosti.

Sám nepatřím mezi ty, kteří by zrovna věřili všem těm slovům o človíčcích, člověčině, srdíčkách, sluncích v duši a podobně a myslím si, že když se zavřou vrata od jejího domu v Otvovicích, ukazuje se dost jiná ženská. Ne vyloženě špatná, to ani náhodou. Umí pomoci, charitě dává jako málokdo a o své blízké se umí postarat.

Ďábelské škatulky

Hlavní změna je, že přestane být robotem. Hodně lidí na její úrovni si totiž postupem času vytvoří jakési škatulky, v nichž mají připraveny odpovědi na otázky a tahají je jako esa z rukávu. Působí při tom často právě hrozně nevěrohodně. Bílá má aspoň tu výhodu, že je povídavá, navíc má vrozený herecký talent a tak dokáže předpřipravený obsah škatulky interpretovat tak, že jen hodně pečlivý pozorovatel pozná, že už jede zase na autopilota. To je třeba hodně poznat při oznamování rozchodů. Vždycky to vypadá, že vlastně končí vztah s někým, kdo je tak úža, že na něj musí v následující vteřině hupsnout!

Fakt bych ji chtěl ale někdy poznat ve chvíli, kdy nebude ostražitá, nebude se bát ohrožení a pusa jí pojede spontánně!

Tvrdá manažerka

Lucie, nebo chcete-li Hana Zaňáková, je ve skutečnosti především perfektní a tvrdá manažerka. Přesně ví, koho a jak si pustit k tělu. Proto se o jejím skutečném soukromí nikdy nic nedozvíte, tak si ho umí chránit. Umí taky slušně odhadnout, na čem dělat, aby jí to sedlo k image.

A navíc je tak slušná obchodnice, že vycítí, kdy je potřeba znovu přitáhnout lidi. Jednou to zvládne porotcováním v Talentu, jindy se ukáže nahá ve vaně nebo začne muzikálovat. Prostě se umí prodat a poutat pozornost.

Alkohol ji nikdy neporazil

Jenže je to ke kritice? Těžko. Proste je profesionálka. Málokdo umí panákovat jako ona, ale že by se sežrala před koncertem jako nebožka kolegyně Iveta Bartošová? Nehrozí. Když nemá povinnosti, klidně zařádí jako rozená rockerka. A tak je to v pohodě.

Dělá všechno pro to, aby si udržela svou cílovku, tedy hlavně ženy středního věku, k nimž promlouvá. Ty milují různé růžovoučké řečičky o lásce, přátelství a radši nevím o čem všem dalším. Na peněženky cyniků jako jsem já fakt Hanka neútočí.

Ortel

Tuhle komfortní zónu už jednou hodně nešťastně opustila, když se zastala neonacistou vedeného Ortelu a kritizovala Radka Bangu za to, že kvůli nim odešel ze Slavíků. Nevím, jak velkou část svých „lidiček“ tím znechutila, ale určitě jich pár procent bylo.

Ale dál jede v zajetém scénáři a perfektně se jí to stále daří, což je ve finále obdivuhodné. Koneckonců: při jejích rozhovorech v televizi vypínám dál zvuk (a je to škoda, protože mezi všemi těmi sladkými slovíčky umí být, když chce, hrozně vtipná), ale zpívá tak fantasticky, že si ji vždycky rád poslechnu.

Proč to neumí s chlapy?

Zatímco v kariéře je úspěšná, s muži to je u ní těžší. Všichni asi zaregistrovali její tři poslední vztahy s čím dál mladšími pány Noidem (37), Petrem Makovičkou (41) a Radkem Filipim

Tamtamy hlásí, že Lucká má prostě ráda výkonné mladé maso, že je za zdmi ložnice trošku divočejší, než by si kdo dokázal představit.

V tom by ale problém asi nebyl. Spíš by to kluky mohlo fascinovat. Jiná věc je, že ne každý kluk zvládne vedle sebe takhle samostatnou ženskou, kterou zná celá republika a která vydělala tolik desítek milionů, že to obyčejný cápek s mlékem na bradě nikdy nemůže dohnat. A pak se divme, když začnou mít problém se sebevědomím!

A z druhé strany: opravdu nechává Lucie každý vztah plynout tak, aby se vše samo vyvrbilo? Nebo své kluky nenápadně manipuluje a směruje tam, kde je chce mít?

Nebylo to jedinkrát, co jsem takové hlášky z jejího okolí slyšel. Když se trošku příště upozadí (jestli je toho vůbec schopná), možná bude mít při dalším pokusu šanci.

Anebo se se svým pořád ještě bodyguardem Radkem domluví na nezávazné dlouhodobé spolupráci i mimo koncertní prostory? 😉 I na to bych klidně sázel!

Související články

Další články