Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Lucie Bílá po letech stříbrná. Zpěvačka na Slavících triumf neobhájila, na pódiu přednesla záhadný vzkaz

Lucie Bílá sedí u stolu s partnerem a zpěvačkou Evou Burešovou.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 11 fotografií
Český slavík

Lucie Bílá je po letech stříbrná. V anketě Český slavík se umístila na druhé příčce. Za sebou nechala neméně úspěšnou zpěvačku Moniku Absolonovou. Na místě byla i redakce eXtra.cz. 

Lucie Bílá si dvaadvacátého zlatého slavíka do sbírky neodnesla. Překvapivě skončila na druhém místě a musela se tak smířit se stříbrem, smutná z toho ale nebyla. "Moc si toho vážím. Mít čtyři stříbrný a 21 zlatejch a 13 absolutních slavíků se mi ani nesnilo. Mám za sebou nádherný rok a krásnou premiéru a desítky koncertů. Přeji vám všem hodně štěstí a zdraví a prosím vás, jsem šťastná a myslím si, že si to zasloužím," řekla trochu záhadně zpěvačka.


Největší konkurencí je v současné době pro Lucii Bílou zpěvačka s polskými kořeny Ewa Farna. Ta ji dokonce v roce 2021 předstihla a stala se tak nejlepší zpěvačkou. Bílá tehdy skončila na druhém místě po skutečně dlouhé době. A historie, zdá se, se opakuje. Znovu ji porazila právě Ewa Farna.


Posledních pár let se na prvních třech místech v kategorii Nejlepší zpěvačka vyskytují stejná tři jména. Lucie Bílá, Ewa Farna a Eva Burešová. Letos tomu ale bylo trochu jinak. Na třetí příčku se totiž dokázala prosadit Monika Absolonová.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy