Lucie Bílá, zpěvačka ověnčená všemi možnými i nemožnými cenami a miláček národa, se po šesti letech rozešla s restauratérem Petrem Makovičkou, který se stal jejím partnerem po rozvodu se zpěvákem Václavem Noidem Bártou.

Pár rozchod úzkostlivě tajil, a jak bývá zpěvaččiným zvykem, rozešli se prý jako přátelé a dále zůstávají v kontaktu. Ostatně stejný vztah má Bílá s Noidem.

„Nespí spolu skoro rok, dávno jsou přátelé, uhrála to klasicky na okoukání, zařídila mu kavárnu a čau,“ uvedl pro eXtra.cz zdroj tak blízký Lucii, že by ho zabila, znát jeho identitu.

Jaká je ale pravda, jde opravdu o okoukání? Vynořují se spekulace, že šlo o dítě, které už řešila Lucie ve svém manželství s Noidem. Přála si vytouženou dceru a netajila se tím v médiích, té se ale nikdy nedočkala. Nedělní deník Blesk tvrdí, že Lucie Bílá si velmi dobře uvědomuje, že by nikdy nemohla dát Makovičkovi dítě, ale samozřejmě mu ho přeje. Proto se rozhodla stáhnout se ze scény.

Lucie Bílá byla vdaná dvakrát. Poprvé se Standou Penkem (39) a podruhé s Václavem Noidem Bártou (34) a ani z jednoho manželství nemá dítě. Jediného syna Filipa Kratochvíla porodila v březnu 1995 příteli Petru Kratochvílovi, ale partnerství neudržela. Petr Kratochvíl ji opustil kvůli Pavlíně Babůrkové, vítězce Miss Československo 1992.