Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Lucie Bílá má držet doma PSA V KLECI: Jde o týrání? Vyjádření veterináře

+ Dalších 15 fotografií
velký spor
Lucie Bílá (52) je považována za miláčka národa. Všude šíří srdíčkovou náladu a běda tomu, kdo o ní nahlas vysloví nepěkné slovo. Tentokrát se ale přehmátla, i když to jistě myslela dobře. Na svém Instagramu zveřejnila fotografii, kde je vyobrazeno i něco, co její fanoušky doslova šokovalo.

Za téměř světici je považována Lucie Bílá (52), která vede dokonalý život v dokonalém domě. Nedávno zveřejnila fotografii, na níž je vše v pořádku jen zdánlivě. „Takhle nějak to dnes od rána u nás vypadá. Chystám vánoční bazárek svého oblečení. 24. a 25. 11. u nás v Otvovicích na Formance. Proč? Moc bych si přála opravit naši místní kapličku,“ píše u fotografie.

Lucie leží na zemi mezi haldou oblečení a za ní je klec. Věrní fanoušci vědí, že má Lucie pejska a nebojí se to v komentářích zmínit. „Tu klec tu máte na co? Snad ne na toho psa?“ táží se rozčíleně. „Bože, co ta klec. To je na toho pejska, co máte? Doufám že ne, jinak je to chudák,“ ozývá se další.

Někteří naopak oponují. „Proč by byl pes chudák? Je to klec do auta pro jeho bezpečí,“ obhajuje Lucku další účastník diskuze.

Jelikož se názory různí, poprosili jsme o vyjádření renomovaného odborníka. „Lidé mají doma klec na psa poměrně často, když ten pes neakceptuje být sám. To je ten nejčastější důvod. Majitelé psů prostě nechtějí mít zdevastovaný byt kvůli tomu, že jejich psi trpí separační úzkostí,“ řekl pro redakci eXtra.cz veterinář, který si nepřál být jmenován.

„Pes občasným pobytem v kleci nikterak netrpí. Je to stejné, jako když je pes venku v kotci na zahradě,“ dodává.

Bílá je tedy z obliga a dle veterináře psa určitě netýrá. Fanoušci se nemusí bát.

Mohlo by vás zajímat

Další články