Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Lucie Bílá má doma horu svalů: Nejšílenější fotky bicáků jejího snoubence Radka

Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
Obří bicák
Chceš ji zleva, nebo zprava? Sice vypadá jako dobrák od kosti, při pohledu na obří svaly snoubence Lucie Bílé (53) se ale leckomu sevře hrdlo. Zpěvačka se v přítomnosti svého miláčka Radka Filipiho (36) rozhodně nemusí bát, že by jí hrozilo nějaké nebezpečí!

Rozešli se, aby se po chvilce znovu dali dohromady a rovnou se zasnoubili. Když mladší ranař Radek Filipi (36) navlékl letos v únoru Lucii Bílé (53) prstýnek, definitivně stvrdil, že společně patří ke stabilním párům českého šoubyznysu.

S láskou se pojí i pocit bezpečí a v případě Filipiho to není pouhá metafora. Šestatřicetiletý hřebec na sobě tvrdě dře a bicáky, na něž si kromě jiného nechal vytetovat i Luciin podpis, už má neuvěřitelně obrovské. Těžko říct, nakolik jde o optický klam, ale na řadě fotek má pracku větší, než je Lucčina hlava!

"Ta pracka... Chudák Lucie ani není vidět. Ale hlavně vám to moc sluší," poznamenala na Instagramu jedna z fanynek. "Máš ruce jako já dvě nohy," zasmála se další.

Během léta se vášnivě spekulovalo, že se Lucie s Radkem tajně vzali. Několikanásobná slavice to tento týden vyvrátila, svatbu však do budoucna nevyloučila.

"Kdybych si to už nezkusila, a vlastně i on, tak bychom už asi dávno byli svoji. My jsme svoji i bez toho papíru. Nebrala bych to jako téma. Je ale logické, že se všichni ptají, a asi by se jim to i líbilo. Já bych ale asi nespěchala," svěřila Bílá webu idnes.cz.

Související články

Další články