Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Lucie Bílá fikaně KLOFLA mladého KOLOUŠKA! Osamělé padesátnice, teď ZBYSTŘETE!

Lucie a její nový přítel Radek!
Zdroj: archiv, Facebook
+ Dalších 10 fotografií
Lucie Bílá včera večer na Facebooku s potěšením, ale stroze oznámila: "Ano. Měním svůj status. Jsem zadaná." Většinu fanoušků překvapilo, že nový přítel Lucie je takový mladý koloušek. Jak to vůbec zpěvačka jako zralá padesátnice dělá, že sbalí takového krasavce, který by mohl být její syn?

Zpěvačka Lucie Bílá (50) včera všem svým fanouškům díky sociální síti Facebook představila svého nového přítele, fitness trenéra Radka. Zajímavostí je, že tenhle pohledný a mladý muž není žádným novým objevem, ale s Lucií se znají již přes rok a půl.

Úplně poprvé se náhodou potkali v listopadu 2015 na muzikálu Carmen, kam se mladý koloušek přišel podívat na svou budoucí přítelkyni.

Samozřejmě že Lucce mladý a pohledný mládenec okamžitě padl do oka a svou náklonnost rozhodně neskrývala. „Takový krásný muž. Vy jste tady jenom s maminkou?“ Okamžitě vybafla na Radka těmito slovy, které citoval týdeník Sedmička.

Netrvalo dlouho a zpěvačka se k mladému zajíčkovi za chvíli lísala a fotila se s ním. Fitness trenér Radek z toho byl tenkrát v šoku a komentoval její pubertální chování slovy: „Vůbec nevím, co to mělo být. S Luckou se neznám, vidíme se poprvé v životě.“

Pak už jen stačilo, aby Lucie svému novému objevu podstrčila vizitku a zbytek nechala na něm. Je evidentní, že zájem byl z obou stran, jinak by to nejspíše takhle nedopadlo. Lucie, my pevně doufáme, že tohle je konečně ten pravý. Tak se oba snažte!

Související články

Další články