Už i sektáři z fanklubu Lucie Bílé (48) museli pochopit, že s jejich modlou není něco v pořádku, respektive že tak, jak je Lucie fajn a má ráda všechny lidičky, tak nekompromisně roznáší smrt.

Její poslední obětí je v pondělí zesnulý bard Petr Hapka, který asi nečte bulvár, a tak se nedozvěděl, že po propuknutí nemoci, v pokročilém věku nebo se smrtí na jazyku fakt není dobrý nápad fotit se s Luckou.

Možná namítnete, že je to náhoda nebo že slavní se prostě se slavnými potkávají a jsou foceni, ale neexistuje v přinejmenším evropském kontextu umělkyně, která by se vyfotila s tolika budoucími nebožtíky jako česká zpěvačka Lucie Bílá. Karel Svoboda (†68), Iveta Bartošová (†48), Stella Zázvorková (†83), Vladimír Čech (†61) nebo hojně medializovaná a těsně před smrtí focená Jiřina Jirásková (83), to je neúplný výčet těch, které Anděl smrti z Otvovic vyprovodil v posledních letech do věčných lovišť.

Jistě, jsme bezpáteřní hajzlové, co ubližují článkem Lucince. Vzpomeňte si na to, až budete váhat, zda se se svou modlou vyfotit, nebo jen podpis a nohy na ramena…